Veľkosti uveďte do poznámky, každý šperk Vám zhotovíme na mieru
Neohodnotené

Plochý pánsky náramok z minerálu tigrie oko a ónyx

Pánsky luxusný náramok z prírodných minerálov TIGRIE OKO a ÓNYX v tvare kocočiek, doplnený zirkonóvymi komponentami a nerezovými guľočkami. Je ručne vyrobený na Slovensku v dielni TopTob.  Vypracovanie tohto náramku zabezpečuje flexibilitu, trvácnosť, pevnosť a ním určite zaujmete pozornosť okolia pre netradičný a originálny dizajn. 

Môžeme doručiť do:
29.5.2024
Skladom (4 ks)
Kód: 158
Značka: TopTob
€119 –25 % €89
Kategória: Náramky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.1 kg
Materiál: Ónyx, Pyrit, Tigrie oko
plochý pánsky náramok z minerálu tigrie oko, onyx, pyrit
€119 –25 %

Pánsky štýlový šperk je vyrobený z precízne opracovaných minerálov TIGRIE OKO a ÓNYX, je doplnený mosadznými komponentami s čiernym pokovom, ktoré sú vykladané kubickými zirkónmi čiernej farby. Týmto náramkom si dodáte pocit výnimočnosti, luxusu a minerály Vám dodajú sebavedomie a ochranu. Náramok je v elegantnom dizajne, navlečený na čiernej pevnej polyesterovej šnúrke s flexibilným zapínaním. Jednotlivé kocočky minerálov sú opletané shambala uzlíkmi. Každý kamenný dielik je jedinečný a vďaka tomu je aj tento šperk originálny. Dosiahnutie dokonalého kocočkového tvaru jednotlivých dielikov si vyžaduje precíznu prácu, no vďaka vysokej štiepiteľnosti prírodných minerálov nie vždy sa to pri výrobe podarí a vzniká veľa odpadového materiálu. Takéto opracovanie je drahé, čo sa odráža na výslednej cene tohto náramku a nemôže si ho dovoliť každý.

  • na ochranu
  • pre dodanie sebavedomia
  • posilňuje imunitu

Veľkosť kameňov 10 mm.


ÓNYX  OCHRANA + ŠŤASTIE V LÁSKE

Je veľmi silný ochranný kameň prinášajúci šťastie v láske. Pomáha nám na ceste duchovnej múdrosti, podporuje koncentráciu a pokoru. Odoberá z tela negatívnu energiu, ale neabsorbuje ju. Vedie nás k cieľavedomosti, k sebakontrole, vážnosti. Ukazuje nám cestu k duchovnej múdrosti. Pôsobí afrodiziakálne.


TIGRIE OKO  INŠPIRÁCIA + SEBAVEDOMIE + ŠŤASTIE

Dodáva odvahu a sebavedomie, prináša šťastie a zahrieva telo.Podporuje zdravie, a chráni pred trápením. Podporuje a dodáva rozvahu pri dôležitom rozhodovaní.