Veľkosti uveďte do poznámky, každý šperk Vám zhotovíme na mieru
Neohodnotené

Plochý pánsky náramok z minerálu lapis lazuli

Pánsky luxusný náramok z prírodného minerálu LAPIS LAZULI v tvare kocočiek, doplnený zirkonóvymi komponentami a nerezovými guľočkami. Je ručne vyrobený na Slovensku v dielni TopTob.  Vypracovanie tohto náramku zabezpečuje flexibilitu, trvácnosť, pevnosť a ním určite zaujmete pozornosť okolia pre netradičný a originálny dizajn. 

Objednané
Kód: 573
Značka: TopTob
€119 –25 % €89
Kategória: Náramky
Záruka: 2 roky
Materiál: Lapis lazuli
plochi pánsky naramok z mineral lapis lazuli
€119 –25 %

Pánsky štýlový šperk je vyrobený z precízne opracovaného minerálu LAPIS LAZULI, je doplnený mosadznými komponentami s čiernym pokovom, ktoré sú vykladané kubickými zirkónmi čiernej farby. Týmto náramkom si dodáte pocit výnimočnosti, luxusu a minerál Vám dodá pocit bezpečia a ochranu. Náramok je v elegantnom dizajne, navlečený na čiernej pevnej polyesterovej šnúrke s flexibilným zapínaním. Jednotlivé kocočky minerálov sú opletané shambala uzlíkmi. Každý kamenný dielik je jedinečný a vďaka tomu je aj tento šperk originálny. Dosiahnutie dokonalého kocočkového tvaru jednotlivých dielikov si vyžaduje precíznu prácu, no vďaka vysokej štiepiteľnosti prírodných minerálov nie vždy sa to pri výrobe podarí a vzniká veľa odpadového materiálu. Takéto opracovanie je drahé, čo sa odráža na výslednej cene tohto náramku a nemôže si ho dovoliť každý.

  • na ochranu
  • pre dodanie pocitu bezpečia
  • posilňuje sebavedomie
  • pomáha nájsť harmóniu

Veľkosť kameňov 10 mm.


LAPIS LAZULI  PRAVDA + ČESTNOSŤ + SLOBODA

Lapis lazuli dodáva sebavedomie, prebúdza vodcovského ducha a pomáha nám vidieť situácie z nadhľadu, dáva duši pocit bezpečia, podporuje harmóniu v medziľudských vzťahoch, prináša ľudstvu múdrosť. Nositeľovi tohto minerálu dodáva trvalé a v súčasnosti často chýbajúce hodnoty ako mierumilovnosť, trpezlivosť, prináša jasný a objektívny pohľad na problém či problematickú situáciu. Dokáže rozpoznať hrozbu duševného útoku, zastaví ho a vráti útočiacu energiu späť k svojmu zdroju. Učí sile vyrieknutého slova a dokáže zvrátiť nešťastie alebo napraviť nerovnováhu spôsobenú v minulosti mlčaním. Odstraňuje utrpenie, krutosť a strádanie. Lieči nespavosť, pozitívne vplýva na bolesti a kŕče a je výborný proti migréne.