Veľkosti uveďte do poznámky, každý šperk Vám zhotovíme na mieru

Funkčné šperky kolekcie Koróna

Zachovať si dobrú náladu, je vzhľadom na okolité vplyvy a situácie, naozaj komplikované. Prichádzame s jednoduchým riešením ako si udržiavať zdravie a pozitívne emócie vo svete, kde vládnu negatívne správy. 

Potrebujeme sa obklopit pozitívnymi vecami. Mali by sme si teraz dávať pozor na to, čím sa obklopujeme. Nenechať sa strhnúť strachom, panikou ani negativitou.

Prečo vlastne potrebujeme pozitivitu? Pretože čím viac sme negatívni, tým si viac oslabujeme imunitu. Zamerajme sa na to, čo sa dá ovplyvniť a buďme obozretní. Ochráňme seba a svojich milovaných. 

Využime silu Zeme. Silu vulkánu ukrytú v mineráloch. Silu živej prírody v rastlinných olejoch. Vráťme sa k darom Zeme a k prírodným hodnotám.

Láva je skvelým ochranným kameňom, ktorý odráža fyzické a psychické útoky. Má v sebe silu zeme i ohňa, je kameňom vulkánu. Zásobuje celý deň pozitívnou energiou. Negativitu premení na pozitivitu, dokáže rozprúdiť našu vlastnú energiu a radosť zo života. Dodáva sebavedomie, vášeň, pocit energie a sviežosť.

Esenciálne prírodné oleje dokážu zničiť vírusy, baktérie aj infekcie a pôsobia podporne, nielen na psychiku, ale aj fyzicky, odpudzujú hmyz, pôsobia antisepticky a hojivo, upokojujúco, nabíjajú nás novou energiou. Toto je len niekoľko benefitov liečivých rastlinných olejov a silíc. Každý môže nimi podporiť práve to, čo najviac potrebuje, výberom vhodného rastlinného oleja.

Pritiahnime si pozitivitu a podporme imunitu. Pokojne si zavesme aj na ruku, krk či uši, funkčný šperk z kolekcie Koróna.

Láva je difuzér. Potrením alebo nakvapkaním éterickým olejom sa z nej postupne šíri vôňa, a tým aj liečivá sila aromatických látok v najbližšom okolí. 

,,CORONA nie – KORÓNA áno“

Koróna znamená sršanie, polárna žiara, či bledomodrá plazmová žiara Slnka, sršiaca do vesmíru všade dookola, najľahšie viditeľná pri úplnom zatmení Slnka. 

Takto navôkol sa éterické silice dokážu prirodzenou cestou šíriť z korálikov lávového kameňa. Dokáže pozitívne ovplyvniť centrálny nervový systém. Vdychovaním sa aromatické látky veľmi rýchlo dostávajú cez steny pľúcnych komôrok do krvného obehu, a cez neho pôsobia aj na mnohé fyziologické funkcie. Éterické oleje súčasne dokážu dokonale dezinfikovať ovzdušie. 

(Napríklad dvojpercentný roztok eukalyptového oleja dokáže po rozprášení zahubiť až 70% lokálnych stafylokokov vo vzduchu. Dobré účinky má aj pri rôznych vírusových ochoreniach, ako sú osýpky, šarlach, herpes a chrípka. Na vírus chrípky výborne účinkuje aj lemongrasový olej. Rôzne oleje môžeme použiť ako antiseptikum ovzdušia pri rôznych vírusových ochoreniach. Dezinfikujú účinne prostredie a bránia rozširovaniu kvapôčkovej infekcie,keď potrebujeme predísť nákaze ďalších osôb.Uľahčujú dýchanie a posilňujú imunitu pri infekčných ochoreniach horných dýchacích ciest, zmierňujú kašeľ a prejavy bronchitídy a astmy.)