Veľkosti uveďte do poznámky, každý šperk Vám zhotovíme na mieru
Neohodnotené

Pánsky náramok NAJOBĽÚBENEJŠÍ MIX z minerálov ACHÁT, ÓNYX, HEMATIT, BRONZIT, TIGRIE OKO, LÁVA

Ručne vyrobený pánsky náramok z dielne TopTob z ónyxu, achátu, hematitu, bronzitu, lávy a tigrieho oka so zirkónovou guľkou a flexibilným zapínaním
Môžeme doručiť do:
20.6.2024
Skladom (3 ks)
Kód: 2
Značka: TopTob
€30
Kategória: Náramky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.1 kg
Doplnok: Mosadzný komponent vykladaný so zirkónmi
Materiál: Achát, Bronzit, Hematit, Láva, Ónyx, Tigrie oko

Pánsky šperk je vyrobený z precízne opracovaných minerálov a mosadzného komponentu s čiernym pokovom vykladaného kubickými zirkónmi čiernej farby. Posilňujúca kombinácia achátu a ónyxu a ďalších minerálov dodáva harmóniu, lásku a novú energiu, priťahuje bohatstvo , múdrosť a pozitivitu do života. Náramok je v elegantnom dizajne, je navlečený na čiernej polyesterovej šnúrke s flexibilným zapínaním, minerály sú opletané.

  • na ochranu
  • dodanie sily a odvahy
  • pomáha nájsť spriaznenú dušu

Veľkosť kameňov 6mm a 10 mm.


ÓNYX  OCHRANA + ŠŤASTIE V LÁSKE

Je veľmi silný ochranný kameň prinášajúci šťastie v láske. Pomáha nám na ceste duchovnej múdrosti, podporuje koncentráciu a pokoru. Odoberá z tela negatívnu energiu, ale neabsorbuje ju. Vedie nás k cieľavedomosti, k sebakontrole, vážnosti. Ukazuje nám cestu k duchovnej múdrosti. Pôsobí afrodiziakálne.


ACHÁT  ENERGIA + STABILITA + PODPORA

Odhaľuje pravdu, pomáha akceptovať realitu, lieči emócie, dodáva silu, energiu a odvahu. Rozháňa strach a zvyšuje sebavedomie. Zaisťuje dlhý život, úspech a priateľov. Odstraňuje nepokoj a od stredoveku je pokladaný za symbol zdatnosti a sily. Priťahuje dedičstvo, upozorňuje na skryté poklady. Vo vzťahoch je kameňom manželskej a partnerskej vernosti, zostávame s ním pokojní a sústredený na vec.


HEMATIT  SILA + VITALITA + UZEMNENIE

Nazýva sa kameňom rozumu, pomáha s netradičným myslením a logikou, zlepšuje pamäť a sústredenie. odstraňuje negativitu, podporuje mier a pokoj. Pomáha nám veriť vo vlastné schopnosti a proti zlým návykom, napriklad bojovať s prejedaním aj fajčením. Vyvažuje telo, myseľ a ducha. Ochraňuje zdravie.


LÁVA  POZITIVITA + SILA + UZDRAVOVANIE

Má v sebe silu zeme i ohňa, je kameňom z vulkánu, ktorý nás zásobuje celý deň pozitívnou energiou. Pomáha odrážať psychické a fyzické útoky a navracia ich späť k pôvodcovi . Negativitu premení na pozitivitu, dokáže rozprúťiť vašu vlastnú energiu a radosť zo života. Dodáva sebavedomie a vášeň, pocit energie a unavenej mysli sviežosť.


TIGRIE OKO  INŠPIRÁCIA + SEBAVEDOMIE + ŠŤASTIE

Dodáva odvahu a sebavedomie, prináša šťastie a zahrieva telo.Podporuje zdravie, a chráni pred trápením. Podporuje a dodáva rozvahu pri dôležitom rozhodovaní.


BRONZIT  UZRMNENIE + STABILITA + ISTOTA

pomáha pri vyčerpaní a únave, ukazuje hodnotu priateľstva, prebúdza odvahu a láskavosť, zvyšuje koncentráciu, pomáha mierniť negatívne myšlienky, chráni pred depresívnými stavmi, navodzuje vnútorný pokoj a rovnováhu v živote