Veľkosti uveďte do poznámky, každý šperk Vám zhotovíme na mieru
Neohodnotené

Pánsky náramok NAJOBĽÚBENEJŠÍ MIX z minerálov ACHÁT, ÓNYX, HEMATIT, BRONZIT, TIGRIE OKO, LÁVA

Ručne vyrobený pánsky náramok z dielne TopTob z ónyxu, achátu, hematitu, bronzitu, lávy a tigrieho oka so zirkónovou guľkou a flexibilným zapínaním
Môžeme doručiť do:
29.6.2022
Skladom (>5 ks)
Kód: 2
Značka: TopTob
€25
Kategória: Náramky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.1 kg
Doplnok: Mosadzný komponent vykladaný so zirkónmi
Materiál: Achát, Bronzit, Hematit, Láva, Ónyx, Tigrie oko

Pánsky šperk je vyrobený z precízne opracovaných minerálov a mosadzného komponentu s čiernym pokovom vykladaného kubickými zirkónmi čiernej farby. Posilňujúca kombinácia achátu a ónyxu a ďalších minerálov dodáva harmóniu, lásku a novú energiu, priťahuje bohatstvo , múdrosť a pozitivitu do života. Náramok je v elegantnom dizajne, je navlečený na čiernej polyesterovej šnúrke s flexibilným zapínaním, minerály sú opletané.

  • na ochranu
  • dodanie sily a odvahy
  • pomáha nájsť spriaznenú dušu

Veľkosť kameňov 6mm a 10 mm.


ÓNYX  OCHRANA + ŠŤASTIE V LÁSKE

Je veľmi silný ochranný kameň prinášajúci šťastie v láske. Pomáha nám na ceste duchovnej múdrosti, podporuje koncentráciu a pokoru. Odoberá z tela negatívnu energiu, ale neabsorbuje ju. Vedie nás k cieľavedomosti, k sebakontrole, vážnosti. Ukazuje nám cestu k duchovnej múdrosti. Pôsobí afrodiziakálne.


ACHÁT  ENERGIA + STABILITA + PODPORA

Odhaľuje pravdu, pomáha akceptovať realitu, lieči emócie, dodáva silu, energiu a odvahu. Rozháňa strach a zvyšuje sebavedomie. Zaisťuje dlhý život, úspech a priateľov. Odstraňuje nepokoj a od stredoveku je pokladaný za symbol zdatnosti a sily. Priťahuje dedičstvo, upozorňuje na skryté poklady. Vo vzťahoch je kameňom manželskej a partnerskej vernosti, zostávame s ním pokojní a sústredený na vec.


HEMATIT  SILA + VITALITA + UZEMNENIE

Nazýva sa kameňom rozumu, pomáha s netradičným myslením a logikou, zlepšuje pamäť a sústredenie. odstraňuje negativitu, podporuje mier a pokoj. Pomáha nám veriť vo vlastné schopnosti a proti zlým návykom, napriklad bojovať s prejedaním aj fajčením. Vyvažuje telo, myseľ a ducha. Ochraňuje zdravie.


LÁVA  POZITIVITA + SILA + UZDRAVOVANIE

Má v sebe silu zeme i ohňa, je kameňom z vulkánu, ktorý nás zásobuje celý deň pozitívnou energiou. Pomáha odrážať psychické a fyzické útoky a navracia ich späť k pôvodcovi . Negativitu premení na pozitivitu, dokáže rozprúťiť vašu vlastnú energiu a radosť zo života. Dodáva sebavedomie a vášeň, pocit energie a unavenej mysli sviežosť.


TIGRIE OKO  INŠPIRÁCIA + SEBAVEDOMIE + ŠŤASTIE

Dodáva odvahu a sebavedomie, prináša šťastie a zahrieva telo.Podporuje zdravie, a chráni pred trápením. Podporuje a dodáva rozvahu pri dôležitom rozhodovaní.


BRONZIT  UZRMNENIE + STABILITA + ISTOTA

pomáha pri vyčerpaní a únave, ukazuje hodnotu priateľstva, prebúdza odvahu a láskavosť, zvyšuje koncentráciu, pomáha mierniť negatívne myšlienky, chráni pred depresívnými stavmi, navodzuje vnútorný pokoj a rovnováhu v živote

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie