Veľkosti uveďte do poznámky, každý šperk Vám zhotovíme na mieru

Náramok na mieru

Radi by ste si vybrali náramok na mieru? Poradíme ako si správne odmerať obvod zápästia, aby náramok perfektne sadol na ruku. Odmeráte veľkosť pomocou:

1. KRAJČÍRSKEHO METRA

Zmerajte svoje zápästie krajčírskym metrom tesne pod zápästnou kosťou (tam kde predpokladáte, že budete nosiť náramok na mieru). Číslo, kde sa meter pretína, vyjadruje obvod vášho zápästia. Merajte tesno, my na náramok pridáme 1-2cm pre pohodlné nosenie podľa priemeru korálikov.

unnamed-2

Názorná ukážka ako merať zápästie krajčírskym metrom.

2. PAPIEROVÉHO PÁSIKA:

Na meranie môžete použiť aj papierový pásik. Oviňte zápästie pásikom tesne pod zápästnou kosťou (tam kde predpokladáte, že budete nosiť náramok na mieru). Pásik uchyťte v mieste, kde sa pásik pretína. Priložením ku klasickému pravítku zistíte presný obvod. Merajte tesno, my na náramok pridáme 1-2cm pre pohodlné nosenie podľa priemeru korálikov.

unnamed-3

Názorná ukážka ako merať zápästie papierovým pásikom.

3. POMOCOU ŠNÚRKY:

Na meranie môžete použiť šnúrku. Oviňte zápästie šnúrkou tesne pod zápästnou kosťou (tam kde predpokladáte, že budete nosiť náramok na mieru). Šnúrku uchyťte v mieste, kde sa šnúrka pretína. Priložením ku klasickému pravítku zistíte presný obvod. Merajte tesno, my na náramok pridáme 1-2cm pre pohodlné nosenie podľa priemeru korálikov.

unnamed-4

Názorná ukážka ako merať zápästie šnúrkou.

 

Účinky všetkých minerálov, ktoré ponúkame nájdete v článku Zoznam účinkov materíálov.

 

Keď ste si odmerali veľkosť a vybrali svoj vysnívaný materiál, tak nám nápíšte cez stránku Kontakty.