Veľkosti uveďte do poznámky, každý šperk Vám zhotovíme na mieru

TopTob - Ručne robené zázraky

Vznikli sme ... len tak z vášne ... pre Vašu a našu radosť ...

Všestranné tvorenie bolo roky len mojou záľubou, relaxom popri práci.  Ľudia ma roky poznali ako pani učiteľku biológie, environmentalistiky a team líderku.

Drobnú, pipľavú hru milujem od môjho detstva. Koráliky som zbožňovala, často som sa s nimi hrávala, a najväčším mojím pokladom bola krabička od bomboniery, naplnená jabloneckými korálikmi rôznych farieb a tvarov. Mám ich dodnes a záľuba prerástla do práce. A dnes robím to, čo milujem.

Po tom, ako som ostala na invalidnom dôchodku, som si zriadila chránenú dielničku, sama pre seba, ktorá dala nonovo zmysel mojim dňom. Korálkovala som, maľovala, modelovala, aranžovala a všeličo vyrábala. Postupne vo mne vznikala túžba priniesť ľuďom kvalitu - ručne robené šperky z  prírodných minerálov, naplnené silou zeme, funkčnú bižutériu vysokej kvality.

Od môjho prvého šperku prešlo už mnoho rokov. Každý jeden bol vyrobený pre radosť, najprv len pre mojich známych a neskôr aj pre známych mojich známych. Život mi do cesty privial mladého ambiciózneho chalana, z ktorého sa na istý čas stal môj kolega. Pomohol ručne robené zazraky TopTob dostať do povedomia a dostávajú sa k novým majiteľom aj dnes. Týmto Dávidovi, nateraz bývalému kolegovi, patrí úprimné ďakujem.

Časom sa k nám pridal študent urbanizmu a architektúry, absolvent strednej umeleckej školy, môj syn Kristián. Okrem samotnej výroby sa podieľa na celom chode dielne TopTob a jeho prítomnosť cítiť aj na každej fotografii, pretože vznikla vo fotoaparáte v jeho rukách. Ďakujem mu aj za logo TopTob, ktoré vytvoril tak, že hlavným symbolom je štvorlístok- symbol šťastia. Pre nás je šťastím vyrábať šperky a doplnky pre Vás a to šťastie a radosť prostredníctvom štvorlístka posúvať výrobkami s láskou k Vám....

Lístky v tvare srdiečka znamenajú tvorenie so srdcom. Štyri lístky, štyri zásady, tie tvoria celkový výsledok. Hlavnými zásadami sú originalita, precíznosť, kreativita a trvácnosť. Tie sa spájajú do hotového produktu. Náš štvorlístok drží pokope nielen vďaka nám výrobcom, ale aj vďaka dodávateľom, kupujúcim a majiteľom. 

Dodávateľ je ukazovateľ kvality materiálu. Kupujúci hnacím motorom.A majiteľ je pre nás ukazovateľom spokojnosti. Najviditeľnejším znakom je, že ručne robené zázraky TopTob nosíte, nosíte a neviete prestať ... Takto sa dostáva vaša spokojnosť s výrobkami naspäť k nám. Motivuje nás tvoriť a vyrábať ďalej.

To sme my...Tobiašovci ... ja, mamka Ľudmila a môj malý – veľký Kristián ☺...môžete nás nájsť v našom obchodíku Mineraj v Spišskej Novej Vsi, na Zimnej 79, alebo na burzách minerálov a remeselných jarmokoch všelikde na Slovensku. 

Spoznáte nás podľa toho, že všade chodievame s kuframi plnými minerálnych korálikov a vyrábame šperky priamo na mieru a želanie. 

TopTob je viac než značka. Je to možnosť posunúť našu radosť, obdarovať, ochraňovať a podporiť. Príroda má svoju moc, je dôležité dať jej dôveru... vráti nám ju niekoľkonásobne.

Teraz prichádzame bližšie k vám... aj bezkontaktne... s e-shopom TopTob