Veľkosti uveďte do poznámky, každý šperk Vám zhotovíme na mieru
Neohodnotené

Pánsky náhrdelník NAJOBĽÚBENEJŠÍ MIX z minerálov ACHÁT, HEMATIT, TIGRIE OKO, LÁVA

Ručne vyrobený pánsky náhrdelník z dielne TopTob z achátu, hematitu, lávy a tigrieho oka. Bez zapínania na polyesteronovej šnúrke. Koráliky priemeru 8mm, oddelené uzlíkmi, kde každý korálik vynikne.

Môžeme doručiť do:
20.6.2024
Skladom (1 ks)
Kód: 3
Značka: TopTob
€35
Kategória: Náhrdelníky
Záruka: 2 roky
Doplnok: Bez doplnku
Materiál: Achát, Hematit, Láva, Tigrie oko

Pánsky šperk je vyrobený z precízne opracovaných minerálov. Posilňujúca kombinácia achátu a ďalších minerálov dodáva silu, zdravé sebavedomie, harmóniu, novú energiu, priťahuje múdrosť a pozitivitu do života. Je v elegantnom dizajne, je navlečený na čiernej polyesterovej šnúrke bez zapínania pre rýchle a pohodlné nosenie. Jednotlivé minerály sú ooddelené úzlíkmi.

  • na ochranu
  • dodanie sily a odvahy

Veľkosť kameňov 8mm., Dĺžka 60cm (pre iné dlžky a rozmery nás kontaktujte, radi vyrobíme na želanie)


ACHÁT  ENERGIA + STABILITA + PODPORA

Odhaľuje pravdu, pomáha akceptovať realitu, lieči emócie, dodáva silu, energiu a odvahu. Rozháňa strach a zvyšuje sebavedomie. Zaisťuje dlhý život, úspech a priateľov. Odstraňuje nepokoj a od stredoveku je pokladaný za symbol zdatnosti a sily. Priťahuje dedičstvo, upozorňuje na skryté poklady. Vo vzťahoch je kameňom manželskej a partnerskej vernosti, zostávame s ním pokojní a sústredený na vec.


HEMATIT  SILA + VITALITA + UZEMNENIE

Nazýva sa kameňom rozumu, pomáha s netradičným myslením a logikou, zlepšuje pamäť a sústredenie. odstraňuje negativitu, podporuje mier a pokoj. Pomáha nám veriť vo vlastné schopnosti a proti zlým návykom, napriklad bojovať s prejedaním aj fajčením. Vyvažuje telo, myseľ a ducha. Ochraňuje zdravie.


LÁVA  POZITIVITA + SILA + UZDRAVOVANIE

Má v sebe silu zeme a ohňa, je kameňom z vulkánu, ktorý nás zásobuje celý deň pozitívnou energiou. Pomáha odrážať psychické a fyzické útoky a navracia ich späť k pôvodcovi . Negativitu premení na pozitivitu, dokáže rozprúťiť vašu vlastnú energiu a radosť zo života. Dodáva sebavedomie a vášeň, pocit energie a unavenej mysli sviežosť.


TIGRIE OKO  INŠPIRÁCIA + SEBAVEDOMIE + ŠŤASTIE

Dodáva odvahu a sebavedomie, prináša šťastie a zahrieva telo. Podporuje zdravie, a chráni pred trápením. Podporuje a dodáva rozvahu pri dôležitom rozhodovaní.