Veľkosti uveďte do poznámky, každý šperk Vám zhotovíme na mieru
Neohodnotené

Dámsky prsteň z mesačného kameňa

Prsteň z kamienkov z veľkou silou, vhodný aj na bežný deň. Je vyrobený na Slovensku v dielni TopTob z drobučkých brúsených kamienkov mesačného kameňa na gumičkách.

Môžeme doručiť do:
20.6.2024
Skladom
Kód: 108
Značka: TopTob
€12
Kategória: Dámske
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.1 kg
Doplnok: Bez doplnku
Materiál: Mesačný kameň

Jedinečný jemnučký šperk je vyrobený z z drobučkých kamienkov prírodného mesačného kameňa v bielomliečnych odtieňoch s krásnym jemnučkým odleskom. Vďaka výbrusu sa nádherne leskne, upúta najmä svojou farbou s jemným modrým svetielkovaním, ktoré sa v gemológii nazýva adularescencia. Prstienok je na štyroch tenučkých gumičkách, je pružný, pri nosení nijako netlačí, neomíňa ani nezavadzia. Malinké koralky sú doplnené jednou väščou korálkou. Je veľmi obľúbený nielen ako samostatný šperk ale aj ako kombinácia viacerých prstienkov alebo jeho kombinácia s náramkom.

Veľkosť 3,6 a 6mm.


MESAČNÝ KAMEŇ  INTUÍCIA + NEŽNOSŤ + NÁDEJ

Drahokam, ktorý patrí medzi najcennejšie kamene, je kameňom prianí a nádeje. Prináša všetko, čo potrebujeme, pozor - nie všetko, čo si želáme. Mesačný kameň je veľmi vhodný pre ženy: zmierňuje stres, emocionálne napätie a emocionálne výkyvy. Podporuje cítenie, intuíciu a emocionalitu. Používa sa ako ochrana pri dlhých cestách. Pomáha v tehotenstve, priaznivo vplýva na tvorbu mlieka pri kojení, upravuje menštruačný cyklus, pomáha pri chorobách pohlavných orgánov, pri neplodnosti aj v menopauze.