Veľkosti uveďte do poznámky, každý šperk Vám zhotovíme na mieru
Neohodnotené

Dámsky náramok jemný mesačný kameň - adular

Jemný náramok vhodný aj na slávnostný deň. Je vyrobený na Slovensku v dielni TopTob z drobučkých kamienkov brúseného prírodného mesačného kameňa so zapínanim na karabínku z chirurgickej ocele.

Môžeme doručiť do:
19.6.2024
Skladom
Kód: 53
Značka: TopTob
€25
Kategória: Dámske
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.1 kg
Doplnok: Chirurgická oceľ
Materiál: Mesačný kameň

Náramok z drobučkých kamienkov prírodného mesačného kameňa v bielomliečnych odtieňoch s krásnym jemnučkým odleskom. Vďaka výbrusu sa nádherne leskne, upúta najmä svojou farbou s jemným modrým svetielkovaním, ktoré sa v gemológii nazýva adularescencia. Kamienky sú navlečené na oceľovom lanku, doplnené konponentmi z chirurgickej ocele, so zapínaním na karabínku.

Veľkosť 3,5mm


MESAČNÝ KAMEŇ  INTUÍCIA + NEŽNOSŤ + NÁDEJ

Drahokam, ktorý patrí medzi najcennejšie kamene, je kameňom prianí a nádeje. Prináša všetko, čo potrebujeme, pozor - nie všetko, čo si želáme. Mesačný kameň je veľmi vhodný pre ženy: zmierňuje stres, emocionálne napätie a emocionálne výkyvy. Podporuje cítenie, intuíciu a emocionalitu. Používa sa ako ochrana pri dlhých cestách. Pomáha v tehotenstve, priaznivo vplýva na tvorbu mlieka pri kojení, upravuje menštruačný cyklus, pomáha pri chorobách pohlavných orgánov, pri neplodnosti aj v menopauze.