Veľkosti uveďte do poznámky, každý šperk Vám zhotovíme na mieru
Neohodnotené

Dámsky prsteň z mesačného kameňa s nerezovou guľôčkou

Prsteň z kamienkov z veľkou silou, vhodný aj na bežný deň. Je vyrobený na Slovensku v dielni TopTob z drobučkých brúsených kamienkov mesačného kameňa a nerezovej guľôčky v striebornej farbe na gumičkách.

Môžeme doručiť do:
17.7.2024
Skladom (5 ks)
Kód: 107
Značka: TopTob
€12
Kategória: Dámske
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.1 kg
Doplnok: Nerez
Materiál: Mesačný kameň

Jedinečný jemnučký šperk je vyrobený z drobučkých kamienkov prírodného mesačného kameňa v bielomliečnych odtieňoch s krásnym jemnučkým odleskom. Vďaka výbrusu sa nádherne leskne, upúta najmä svojou farbou s jemným modrým svetielkovaním, ktoré sa v gemológii nazýva adularescencia. Prstienok je na štyroch tenučkých gumičkách, je pružný, pri nosení nijako netlačí, neomíňa ani nezavadzia. Malinké koralky sú doplnené jednou nerezovou miniguľôčkou v striebornej farbe. Je veľmi obľúbený nielen ako samostatný šperk ale aj ako kombinácia viacerých prstienkov alebo jeho kombinácia s náramkom.

Veľkosť 3,6 mm.


MESAČNÝ KAMEŇ  INTUÍCIA + NEŽNOSŤ + NÁDEJ

Drahokam, ktorý patrí medzi najcennejšie kamene, je kameňom prianí a nádeje. Prináša všetko, čo potrebujeme, pozor - nie všetko, čo si želáme. Mesačný kameň je veľmi vhodný pre ženy: zmierňuje stres, emocionálne napätie a emocionálne výkyvy. Podporuje cítenie, intuíciu a emocionalitu. Používa sa ako ochrana pri dlhých cestách. Pomáha v tehotenstve, priaznivo vplýva na tvorbu mlieka pri kojení, upravuje menštruačný cyklus, pomáha pri chorobách pohlavných orgánov, pri neplodnosti aj v menopauze.