Veľkosti uveďte do poznámky, každý šperk Vám zhotovíme na mieru
3 hodnotenia

Dámsky náramok z minerálov HOWLIT, JASPIS, TYRKYS

Dámsky náramok v unikátnej kombinácii z howlitu, jaspisu a tyrkysu. Je vyrobený v dielni TopTob na Slovensku z minerálov doplnený nerezovými kulôčkami zo zlatým pokovom

Môžeme doručiť do:
17.7.2024
Skladom (4 ks)
Kód: 16
Značka: TopTob
€17
Kategória: Náramky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.1 kg
Doplnok: Nerez
Materiál: Howlit, Jaspis, Tyrkys

Jemný dámsky šperk, ktorý určite nezostane bez povšinutia a pozitívneho úcinku pre majiteľku. Pokoj a komunikatívnosť vyžarujúca z minerálov zaručene prinesú úspech. Je vyrobený v dielni TopTob kombinovaním lesklých guľatých korálikov jaspisu, tyrkysu a jemne brúsených korálikov howlitu, pripomínajúcich golfovú loptičku. Minerály vyzdvihuje nerez so zlatým pokovom.

 

  • Veľkosť koralikov 6 mm brúseného howlitu, lesklého tyrkysu a jaspisu 
  • Ozdobený kvalitními nerezovími guľôčky so svetlozlatým, veľmi decentným pokovom
  • Navlečený na pružných gubičkách rôznej kvality na predlženie trvácnosti
  • Ručne vyrábané na Slovensku v dielni/atelieri/štúdiu TopTob

 

Tento jemný dámsky šperk, kombinovaný z lesklých minerálov jaspisu, tyrkysu a jemne brúseného howlitu pripomínajúcich golfovú loptičku, určite nezostane len tak bez povšinutia okolia ale pritiahne množstvo pohľadov.  Jeho krásu prírodných minerály vyzdvihujú lesklé nerezové guľôčky zo zlatým pokovom v nich si určite všimnete aj veci vo vašej blízkosti a okolo vás. Túto jedinečnú farebnú kombináciu môžete nosiť samostatne alebo si k nej zladiť aj iné kúsky z našej kolekcie.

My v atelieri navrhujeme/odporúčame nosiť v kombinácii s rovnako krásnim a žiarivým Dámskym náramkom z krištálu ktorý iba zdôrazni/umocní jeho jedinečnosť.

 

Tento náramok je navlečený na elastickom prameni ktorý sa skladá z dôch krásne sa navzájom podporujúcich vlákien, vďaka tomu sa ľahko nasúva na zápästie.

Elastický prameň je elastický a pri nasúvaní a vypínaní sa bude natahovať ako gumička. Náš odolný elastický prameň si trvalo zachová svoju mäkkú elasticitu.

 

MY V TOPTOB BALÍME PRODUKTY BEZ PLASTOV

Príbeh TopTob sa začal písať už dávno, keď som ako učiteľka na základnej škole ostala na invalidnom dôchodku tak sa mi život prevrátil z hora dolu. 

Od začiatku štúdia na vysokej škole .... ma sprevádzala túžba o menšej uhlíkovej stope žiť ekologickejšie.

 

MY V TOPTOB BALÍ NAŠE PRODUKTY BEZ PLASTOV začiatočný podneť bol ked sme boli na predvádzacích trhoch vtedi nás naši zákaznici nechceli pustit domou tak sme odtiaľ odchádzali ako posledný a bol to hrozný pohľad vydieť celé ulice pokryte plastovým odpadom. Pridal by som vám sej aj fotku keby som niejaku mal lenže na takýto pohľad chcete radšej rýchlo zabudnúť nebol to vôbec príjemny pohľad tak. Z tochto dôvodu sme sa rozhodli spoplatnit balný obal ktory tvori zbytočný plastoví odpad aky si ľudia dvakrát rozmysleli či im tento obal za to stojí alebo sa pridajú ku nám na cestu k lepšiemu/krajšiemu zajtrašku.

 

My v TopTob si uvedomujeme, že najväčší dopyt je stále po produktoch v obale.  pre produkty v obale. Cieľom TopTob týmu je prispievať k ochrane našej spoločnej Zeme malými ale o to podstatnejšími krokmi. 

Môže nás byť viac, čo sa snažíme žiť udržateľne.

Pridaj sa k nám a spoločne urobme pár zmien v každodennom živote a výsledok bude ohromujúci :) 

 

 

AKO BYŤ VIAC EKO V 5. TIPOCH 

  • Uvedomujem si, že sa nás vkus počas života mení a obmiena sa nám aj šatník. -> Preto nieje hamba raz začas navštíviť nemiesto obróvskeho textilného retazcu, ktorý podporuje fast fachion second hand alebo menšiu firmičku ktorá používa na výrobu recyklovaný material a oživiť svoj nový reciklovaný outfit niečim zaujímavím z našej dámskej kolekcie

 

  • Nepotrebujem si každý deň kupovať nové oblečenie. -> Mám vlastnú fantáziu a vďaka tomu si viem vyskladať zaujímavy a jedinečný outfit. 
  • Zapájam myslenie. -> Snažím sa kupovať čo najviac užitočných a trvácnich vecí ktoré nebudu zbytočne produkovať odpad. 
  • Môj nový recyklovaný outfit sa bude mať lepšie ak sa o neho budem starať. -> Preto si na jeho dlhšiu životnosť budem používať prevažne prírodne čistiace prostriedky 
  • Mám rada a vážim si svoje telo. -> Nepodporujem jednoduché prifarbované repliky minerálov, ktoré okrem znečisťovania prostredia obsahuje aj toxické látky a farbia pokožku, radšej si na kvalitu prišetrím a poriadne zvážim nákup. "menej ale lepšie"
  • Milujem prírodu a chránim lesy. -> Poznámky si píšem do mobilu alebo notebooku. Všetky lístky na MHD, vlaky, letenky si kupujem elektronicky.

 

 

Vezmite prosím na vedomie, že všetky naše produkty z dielne TopTob sú vyrábané ručne a sú jedinečného druhu, a preto sa môžu mierne líšiť vo veľkosti, tvare a farbe.


HOWLIT (MAGNEZIT)  POKOJ + ODDANOSŤ + TRPEZLIVOSŤ

Je kameňom mimoriadne ukľudňujúcim, učí nás trpezlivosti, posilňuje pozitívne povahové rysy a vzbudzuje túžbu po poznaní, navodzuje vnútorný pokoj, prináša úľavu pri nespavosti, bráni pred falošnými priateľmi. Výnaša na povrch všetky sebaklamy, prináša odolnosť voči emocionálnemu stresu.


JASPIS  MÚDROSŤ + SKROMNOSŤ + DOBROTA

Vzbudzuje súcit, túžbu konať dobro, robí nás lepším človekom. Sprostredkuje múdrosť, tvorivosť a trpezlivosť, učí nás nezištnosti, skromnosti a ochraňuje nás pred zlými snami. Odstraňuje strach a stres, elektromagnetické a iné znečistenie.


TYRKYS  OCHRANA + KOMUNIKATÍVNOSŤ + ÚSPECH

Priťahuje šťastie a úspech, zlepšuje schopnosť komunikovať a argumentovať, dáva slovám veľkú silu,j e ochranným kameňom a priťahuje kladné a posilňujúce energie, prináša zotavenie ducha i pohodu tela. Je očistný kameň, rozptyluje negatívnu energiu, upokojuje nervy jeho nositeľa.