Veľkosti uveďte do poznámky, každý šperk Vám zhotovíme na mieru
Neohodnotené

Dámsky náramok z minerálov HOWLIT, JASPIS, JASPIS-REGALIT

Dámsky náramok v unikátnej kombinácii z howlitu, jaspisu a regalituu. Je vyrobený v dielni TopTob na Slovensku z minerálov doplnený striebornými nerezovými gulôčkami a mosadzným komponentom so strieborným pokovom vykladaný CZ zirkónmi.

Môžeme doručiť do:
20.6.2024
Skladom (3 ks)
Kód: 17
Značka: TopTob
€20
Kategória: Náramky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.1 kg
Doplnok: Mosadzný komponent vykladaný so zirkónmi, Nerez
Materiál: Howlit, Jaspis, Jaspis- regalit

Jemný dámsky šperk, ktorý určite nezostane bez povšinutia a pozitívneho úcinku pre majiteľku. Pokoj a komunikatívnosť vyžarujúca z minerálov zaručene prinesú úspech. Je vyrobený v dielni TopTob kombinovaním lesklých guľatých korálikov jaspisu a jemne brúsených korílikov regalitu a howlitu pripomínajúcich golfovú loptičku. Minerály vyzdvihujú doplnky v striebornej farbe a guľôčka vykladaná zirkónmi.

Veľkosť koralikov 6 mm.


HOWLIT (MAGNEZIT)  POKOJ + ODDANOSŤ + TRPEZLIVOSŤ

Je kameňom mimoriadne ukľudňujúcim, učí nás trpezlivosti, posilňuje pozitívne povahové rysy a vzbudzuje túžbu po poznaní, navodzuje vnútorný pokoj, prináša úľavu pri nespavosti, bráni pred falošnými priateľmi. Výnaša na povrch všetky sebaklamy, prináša odolnosť voči emocionálnemu stresu.


JASPIS  MÚDROSŤ + SKROMNOSŤ + DOBROTA

Vzbudzuje súcit, túžbu konať dobro, robí nás lepším človekom. Sprostredkuje múdrosť, tvorivosť a trpezlivosť, učí nás nezištnosti, skromnosti a ochraňuje nás pred zlými snami. Odstraňuje strach a stres, elektromagnetické a iné znečistenie.