Veľkosti uveďte do poznámky, každý šperk Vám zhotovíme na mieru
Neohodnotené

Dámsky WRAP náramok z minerálov HOWLIT, JASPIS A JASPIS-REGALIT

Dámsky dvojradový náramok v unikátnej kombinácii z howlitu, jaspisu a  jaspisu- regalitu. Je vyrobený v dielni TopTob na Slovensku z minerálov doplnený nerezovými gulôčkami so zlatým pokovom.

Môžeme doručiť do:
17.7.2024
Skladom
Kód: 18
Značka: TopTob
€30
Kategória: Náramky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.1 kg
Doplnok: Bez doplnku
Materiál: Howlit, Jaspis

Jemný dvojradový dámsky náramok, ktorý určite nezostane bez povšinutia a pozitívneho účinku pre majiteľku. Pokoj vyžarujúci z minerálov zaručene prinesie úspech do života. Je vyrobený v dielni TopTob kombinovaním lesklých guľatých korálikov jaspisu a jemne brúsených korálikov howlitu a regalitu. Minerály vyzdvihuje nerez so zlatým stálym pokovom.

Veľkosť korálikov 6 mm


HOWLIT (MAGNEZIT)  POKOJ + ODDANOSŤ + TRPEZLIVOSŤ

Je kameňom mimoriadne ukľudňujúcim, učí nás trpezlivosti, posilňuje pozitívne povahové rysy a vzbudzuje túžbu po poznaní, navodzuje vnútorný pokoj, prináša úľavu pri nespavosti, bráni pred falošnými priateľmi. Výnaša na povrch všetky sebaklamy, prináša odolnosť voči emocionálnemu stresu.


JASPIS  MÚDROSŤ + SKROMNOSŤ + DOBROTA

Vzbudzuje súcit, túžbu konať dobro, robí nás lepším človekom. Sprostredkuje múdrosť, tvorivosť a trpezlivosť, učí nás nezištnosti, skromnosti a ochraňuje nás pred zlými snami. Odstraňuje strach a stres, elektromagnetické a iné znečistenie. Regalit patrí medzi jaspisy.