Veľkosti uveďte do poznámky, každý šperk Vám zhotovíme na mieru
Neohodnotené

Larimar kocky AAA

Prekrásny jemný náramok z prírodného minerálu larimar je vyrobený na Slovensku v dielni TopTob so zapínaníim na karabínku z chirurgickej ocele.

Objednané
Kód: 183
Značka: TopTob
€65
Kategória: Brúsené
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.1 kg
Doplnok: Chirurgická oceľ, Karabínka
Materiál: Larimar

Náramok z drobných kamienkov prírodného polodrahokamu larimar v jemných tónoch od bielej, svetlo modrej, až po zelenomodrú farbu v tvare kociek.

Kamienky sú navlečené na oceľovom lanku, doplnené komponentmi z chirurgickej ocele so zapínaním na karabínku.

Veľkosť 5 x 5 x 5 mm.


LARIMAR HARMÓNIA + MEDITÁCIA + VNÚTORNÝ MIER

Kameň meditácie, vnútorného mieru a harmónie. Objavený a popísaný bol v až roku 1975. Zaujímavosťou je, že Dominikánska republika je doposiaľ jediným jeho náleziskom a vývoz tohto vzácneho polodrahokamu z krajiny v neopracovanom stave je zakázaný. Larimar nám dovoľuje nahliadnuť do duše, pomáha nájsť pravú podstatu života, pomáha nám získať nadhľad nad vecami a odstup od problémov a vďaka nemu vidíme riešenia zdanlivo neriešiteľných problémov, privádza nás k trvalému kľudu s pocitu harmónie. Larimar aktivuje sebaobranné reakcie nášho tela, pomáha pri zdanlivo nevyliečiteľných chorobách, posilňuje naše odhodlanie bojovať a byť svojim vlastným liečiteľom, učí nás príliš sa nespoliehať na pomoc druhých, ničí blokády v organizme, spôsobujúce choroby, lieči priedušky, pľúca a ochorenia horných dýchacích ciest a taktiež povzbudzuje mozgovú činnosť.