Veľkosti uveďte do poznámky, každý šperk Vám zhotovíme na mieru
Neohodnotené

Dámsky náhrdelník z minerálu larimar

Náhrdelník zo vzácneho minerálu Larimar v AAA kvalite v tvare kociek 5x5x5 mm z dielne TopTob. Larimar patrí medzi najvzácnejšie polodrahokami na celom svete. Kamienky z prírodného minerálu Larimar sú na oceľovom lanku, zapínanie na karabínku z chirurgickej ocele doplnené s nerezovými guľôčkami.  

Môžeme doručiť do:
29.5.2024
Skladom (2 ks)
Kód: 140
Značka: TopTob
€149
Kategória: Dámske
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.1 kg
Materiál: Chirurgická ocel, Larimar
140 Dámsky náhrdelník z minerálu larimar larimáru
Novinka

 

Náhrdelník  je vyrobený z prírodného modrého kameňa Larimar AAA kvality. Larimar je kameň v odtieňoch modrej, modrozelenej, bielej a miestami šedej farby. Svojou farebnosťou a jemnosťou je vhodný na slávnostné aj každodenné nosenie.

LARIMAR + láska + liečenie + vyrovnanosť 

Larimar pochádza z náleziska v Dominikánskej republike

Larimar vyžaruje lásku, vyrovnanosť a prináša kľud pre tých čo ho nosia. Larimar vás uvedie do  ľahkého ponorenie sa do stavu hlbokej meditácie.  Telo  a dušu uvedie do harmónie s novými vibráciami. Funguje ako sprievodca duše po tej správnej ceste životom. Larimar je určený pre ľudí, ktorí hľadajú spriaznenú dušu. Má schopnosť liečiť bolesť zo vzťahov z minulých životov. Larimar nám umožňuje spojenie sa s anjelmi a ich svetom a rovnako aj nám umožňuje nadviazanie kontaktu s ďalšími svetmi. 

Larimar dokáže odbúrať rôzne bloky a obmedzenia, zabezpečuje pokojné  a jasné premýšľanie, podporuje tvorivosť a dodáva kľud a vyrovnanosť. Zaisťuje nám nové zdroje prirodzenej hravosti i radosti  a hojí nám srdečné rany.

Larimar sa môže využiť aj na liečebné využitie. Larimar odstraňuje pripojené entity. Podporuje srdečnú, korunnú a krčnú čakru. Larimar  je obzvlášť účinný pri problémoch s krkom a s chrupavkami. Povoľuje zablokované tepny, energie v hrudi, hlave a v krku. Po priložená larimaru na bolestivé miesto vytiahne z neho rýchlo bolesť.

Larimar nám dovoľuje nahliadnuť do duše, pomáha nájsť pravú podstatu života, pomáha nám získať nadhľad nad vecami a odstup od problémov a vďaka nemu vidíme riešenia zdanlivo neriešiteľných problémov, privádza nás k trvalému kľudu s pocitu harmónie. Larimar aktivuje sebaobranné reakcie nášho tela, pomáha pri zdanlivo nevyliečiteľných chorobách, posilňuje naše odhodlanie bojovať a byť svojim vlastným liečiteľom, učí nás príliš sa nespoliehať na pomoc druhých, ničí blokády v organizme, spôsobujúce choroby, lieči priedušky, pľúca a ochorenia horných dýchacích ciest a taktiež povzbudzuje mozgovú činnosť.