Veľkosti uveďte do poznámky, každý šperk Vám zhotovíme na mieru
Neohodnotené

Dámsky prsteň z malachitu

Prsteň z kamienkov z veľkou silou. Je vyrobený na Slovensku v dielni TopTob z drobučkých brúsených kamienkov malachitu na gumičkách.

Môžeme doručiť do:
17.7.2024
Skladom
Kód: 88
Značka: TopTob
€15
Kategória: Dámske
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.1 kg
Doplnok: Bez doplnku
Materiál: Malachit

Jedinečný jemnučký šperk je vyrobený z prírodného brúseného polodrahokamu. Malachit je kameň prekrásnych a hlbokých zelených odtieňov, zelený kamienok s bielymi čiarami na svojom povrchu je príjemný šperk do každého počasia pre všetkých. Okrem pozitívnej energie doladí váš outfit, čím sa stanete neodolateľnými. Prstienok je na štyroch tenučkých gumičkách, je pružný, pri nosení nijako netlačí, neomíňa ani nezavadzia. Malinké koralky sú doplnené jednou väščou korálkou. Je veľmi obľúbený nielen ako samostatný šperk ale aj ako kombinácia viacerých prstienkov alebo jeho kombinácia s náramkom.

Veľkosť 3,8 a 6mm.


MALACHIT  TRPEZLIVOSŤ + SILA + SPOKOJNOSŤ

Malachit je ochranný kameň s veľkou silou, pohlcuje znečisťujúce látky z tela aj z okolia nositela, podporuje súčinnosť oboch mozgových hemisfér a tiež vyvažuje vzťah medzi citmi a rozumom.Skrýva v sebe nevídanú silu. Tá pohltí vaše telo, budete cítiť, ako vám preteká žilami a prúdi až do končekoch prstov, Pôsobí súčasne na fyzickej, citovej, rozumovej a duchovnej úrovni. Kamienok nie veľkých rozmerov, tak dokáže ochrániť celú našu osobnosť. Otvára srdce, prináša lásku, rovnováhu a harmóniu. Učí nás prijímať zodpovednosť za svoje činy, myšlienky a pocity. Malachit uvoľňuje zábrany, vďaka nemu sme k ľuďom otvorenejší, emocionálnejší a empatickejší. Malachit je priam dokonalý polodrahokam. Ak trpíme, alebo sa trápime, pomôže nám prísť danému problému ku koreňu. S lepším odstupom a iným prístupom k danej situácií, vám ponúkne niekoľko možností, ako túto pekelnú situáciu vyriešiť čo najlepšie. Je aj kameňom nových začiatkov. Pomáha vytvárať predpoklady na nové začiatky a dodáva odvahu na každú zmenu, ktorú chceme vo svojom živote vykonať. Potláča duševné problémy, zmierňuje dyslexiu, posilňuje schopnosť vstrebávať a spracovávať informácie. Pomáha nám čerpať energiu a krásu z prírody.