Veľkosti uveďte do poznámky, každý šperk Vám zhotovíme na mieru
Neohodnotené

Dámsky náramok jemný malachit s brzdou striebornou

Jemný náramok vhodný aj na každý deň. Je vyrobený na Slovensku v dielni TopTob z drobučkých brúsených kamienkov prírodného malachitu na oceľovom lanku, doplnený šnúrkou, nerezovou brzdou a nerezovými guľôčkami v striebornom prevedení.

Darčekové balenie ?
Môžeme doručiť do:
26.4.2024
Skladom (1 ks)
Kód: 117
Značka: TopTob
€32
Kategória: Dámske
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.1 kg
Doplnok: Brzda, Nerez
Materiál: Malachit

Jedinečný jemnučký náramok je vyrobený z prírodného brúseného zeleného malachitu. Malachit je kameň prekrásnych a hlbokých zelených odtieňov, zelený kamienok s bielymi čiarami na svojom povrchu je príjemný šperk do každého počasia, pre všetkých. Okrem pozitívnej energie doladí váš outfit, čím sa stanete neodolateľnými. Kamienky sú navlečené na oceľovom lanku, doplnené konponentmi z chirurgickej ocele. Pre jednoduchú a rýchlu nanipuláciu je náramok doplnený šnúrkami a nerezovou brzdičkou.

Veľkosť 3,8mm.


MALACHIT  TRPEZLIVOSŤ + SILA + SPOKOJNOSŤ

Malachit je ochranný kameň s veľkou silou, pohlcuje znečisťujúce látky z tela aj z okolia nositela, podporuje súčinnosť oboch mozgových hemisfér a tiež vyvažuje vzťah medzi citmi a rozumom.Skrýva v sebe nevídanú silu. Tá pohltí vaše telo, budete cítiť, ako vám preteká žilami a prúdi až do končekoch prstov, Pôsobí súčasne na fyzickej, citovej, rozumovej a duchovnej úrovni. Kamienok nie veľkých rozmerov, tak dokáže ochrániť celú našu osobnosť. Otvára srdce, prináša lásku, rovnováhu a harmóniu. Učí nás prijímať zodpovednosť za svoje činy, myšlienky a pocity. Malachit uvoľňuje zábrany, vďaka nemu sme k ľuďom otvorenejší, emocionálnejší a empatickejší. Malachit je priam dokonalý polodrahokam. Ak trpíme, alebo sa trápime, pomôže nám prísť danému problému ku koreňu. S lepším odstupom a iným prístupom k danej situácií, vám ponúkne niekoľko možností, ako túto pekelnú situáciu vyriešiť čo najlepšie. Je aj kameňom nových začiatkov. Pomáha vytvárať predpoklady na nové začiatky a dodáva odvahu na každú zmenu, ktorú chceme vo svojom živote vykonať. Potláča duševné problémy, zmierňuje dyslexiu, posilňuje schopnosť vstrebávať a spracovávať informácie. Pomáha nám čerpať energiu a krásu z prírody.