Veľkosti uveďte do poznámky, každý šperk Vám zhotovíme na mieru
Neohodnotené

Dámsky prsteň z labradoritu ozdobený s nerezovými guľočkami

Prsteň z kamienkov šťastia a hojnosti, vhodný aj na slávnostný aj bežný deň. Je vyrobený na Slovensku v dielni TopTob z drobučkých brúsených kamienkov labradoritu a nerezových guľôčok v striebornej farbe na gumičkách.

Môžeme doručiť do:
20.6.2024
Skladom
Kód: 84
Značka: TopTob
€12
Kategória: Dámske
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.1 kg
Doplnok: Nerez
Materiál: Akvamarín, Labradorit

Jedinečný jemnučký šperk je vyrobený z prírodného brúseného precízne opracovaného polodrahokamu labradorit AAA kvality s krásnymi odleskami, na fotke to nieje vidieť no upúta najmä svojimi odleskami pripominajúcimi polárnu žiaru. Prstienok je na štyroch tenučkých gumičkách, je pružný, pri nosení nijako netlačí, neomíňa ani nezavadzia. Malinké korálky sú doplnené jednou väščou korálkou a nerezovými miniguľočkami v striebornej farbe. Je veľmi obľúbený nielen ako samostatný šperk ale aj ako kombinácia viacerých prstienkov alebo jeho kombinácia s náramkom.

Veľkosť 3,5 a 5mm.


LABRADORIT  OCHRANA + OBJAVOVANIE + SEBALIEČENIE

Je nositeľom šťastia, hojnosti a nového začiatku. Dodáva silnú vôľu, odhodlanie a zvyšuje psychickú odolnosť. Odráža od nás neželané energie a preto sa mu hovorí aj „energetický štít“. Labradorit nám umožňuje otvoriť sa a vnímať vnútornú krásu ľudí a vecí, vrátane seba samých. Pomáha premeniť našu intuíciu na racionálne predstavy, s ktorými vieme pracovať ďalej. Odráža nutkavé myšlienky a strachy. Zásobuje nás nadšením, priťahuje úspech a zlepšuje našu kreativitu, radosť a nápaditosť, podporuje a okrídľuje našu fantáziu. Zbavuje depresie a je kameňom premeny a pomáha nám v období veľkých zmien.