Veľkosti uveďte do poznámky, každý šperk Vám zhotovíme na mieru
Neohodnotené

Dámsky náramok jemný labradorit

Jemný náramok vhodný aj na slávnostný deň. Je vyrobený na Slovensku v dielni TopTob z drobučkých kamienkov brúseného prírodného labradoritu so zapínaním na karabínku z chirurgickej ocele.

Môžeme doručiť do:
20.6.2024
Skladom (1 ks)
Kód: 52
Značka: TopTob
€25
Kategória: Dámske
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.1 kg
Doplnok: Chirurgická oceľ
Materiál: Labradorit

Náramok z drobučkých kamienkov prírodného polodrahokamu labradorit s krásnymi odleskami, na fotke to nie je vidieť no upúta najmä svojimi odleskami pripomínajúcimi polárnu žiaru. Kamienky sú navlečené na oceľovom lanku, doplnené komponentami z chirurgickej ocele so zapínaním na karabínku.

Veľkosť 3,5mm


LABRADORIT  OCHRANA + OBJAVOVANIE + SEBALIEČENIE

Je nositeľom šťastia, hojnosti a nového začiatku. Dodáva silnú vôľu, odhodlanie a zvyšuje psychickú odolnosť. Odráža od nás neželané energie a preto sa mu hovorí aj „energetický štít“. Labradorit nám umožňuje otvoriť sa a vnímať vnútornú krásu ľudí a vecí, vrátane seba samých. Pomáha premeniť našu intuíciu na racionálne predstavy, s ktorými vieme pracovať ďalej. Odráža nutkavé myšlienky a strachy. Zásobuje nás nadšením, priťahuje úspech a zlepšuje našu kreativitu, radosť a nápaditosť, podporuje a okrídľuje našu fantáziu. Zbavuje depresie a je kameňom premeny a pomáha nám v období veľkých zmien.