Veľkosti uveďte do poznámky, každý šperk Vám zhotovíme na mieru
Neohodnotené

Dámsky prsteň z granátu ozdobený s nerezovými guľočkami

Prsteň pre energiu a vášeň, vhodný aj na bežný deň. Je vyrobený na Slovensku v dielni TopTob z drobučkých brúsených kamienkov granátu a nerezových guľôčok v striebornej farbe na gumičkách.

Môžeme doručiť do:
20.6.2024
Skladom (2 ks)
Kód: 87
Značka: TopTob
€12
Kategória: Prstene
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.1 kg
Doplnok: Nerez
Materiál: Granát

Jedinečný jemnučký šperk je vyrobený z prírodného brúseného vínovočerveného granátu.. Prstienok je na štyroch tenučkých gumičkách, je pružný, pri nosení nijako netlačí, neomíňa ani nezavadzia. Malinké koraliky sú doplnené jednou väščou korálkou a nerezovými miniguľočkami v striebornej farbe. Je veľmi obľúbený nielen ako samostatný šperk ale aj ako kombinácia viacerých prstienkov alebo jeho kombinácia s náramkom.

Veľkosť 4 a 6mm.


GRANÁT  ENERGIA + VÁŠEŇ + ZDRAVIE

Granát je kameňom so silnou schopnosťou dodávať energiu. Prispieva k naberaniu nových síl a k ich obnove. Prečisťuje čakry a dodáva im novú energiu, ktorou oživuje, čistí a udržuje v rovnováhe. Prináša podľa potreby kľud alebo túžbu. Tvrdí sa, že granát dokáže varovať pred blížiacim sa nebezpečenstvom. Granát je darcom životnej sily, sexuálnej energie a vitality. Pomáha prekonávať zábrany. Zosilňuje a aktivuje účinky ostatných kameňov, posilňuje našu vytrvalosť, zbavuje nás negatívnych energií, zvyšuje sebadôveru, otvára srdce, regeneruje telo, posilňuje metabolizmus.