Veľkosti uveďte do poznámky, každý šperk Vám zhotovíme na mieru
Neohodnotené

Dámsky náramok vínový granát so zlatou brzdou

Jemný náramok vhodný na slávnostný aj bežný deň. Je vyrobený na Slovensku v dielni TopTob z drobučkých brúsených kamienkov vínového granátu na oceľovom lanku, doplnený šnúrkou a nerezovou brzdou v zlatom prevedení

Môžeme doručiť do:
20.6.2024
Skladom (2 ks)
Kód: 124
Značka: TopTob
€28
Kategória: Dámske
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.1 kg
Doplnok: Brzda, Nerez
Materiál: Granát

Náramok z drobučkých kamienkov prírodného polodrahokamu granát vo vínovočervenej farbe. Kamienky sú navlečené na oceľovom lanku, doplnené konponentami z chirurgickej ocele v zlatom prevedení so zapínaním pomocou brzdy pre jednoduché používanie.

Veľkosť 3,8 mm.


GRANÁT  ENERGIA + VÁŠEŇ + ZDRAVIE

Granát je kameňom so silnou schopnosťou dodávať energiu. Prispieva k naberaniu nových síl a k ich obnove. Prečisťuje čakry a dodáva im novú energiu, ktorou oživuje, čistí a udržuje v rovnováhe. Prináša podľa potreby kľud alebo túžbu. Tvrdí sa, že granát dokáže varovať pred blížiacim sa nebezpečenstvom. Granát je darcom životnej sily, sexuálnej energie a vitality. Pomáha prekonávať zábrany. Zosilňuje a aktivuje účinky ostatných kameňov, posilňuje našu vytrvalosť, zbavuje nás negatívnych energií, zvyšuje sebadôveru, otvára srdce, regeneruje telo, posilňuje metabolizmus.