Veľkosti uveďte do poznámky, každý šperk Vám zhotovíme na mieru
Neohodnotené

Dámsky náramok z ametystu s mosadznou guľôčkou vykladanou zirkónmi

Dámsky náramok z prírodných minerálov ametystu a ametystu chevron s mosadznou postriebrenou zirkónovou guľôčkou. Je vyrobený v dielni TopTob na Slovensku. Gumičky sú z dvoch rôznych materiálov, čo zabezpečuje flexibilitu, trvácnosť a pevnosť

Môžeme doručiť do:
17.7.2024
Skladom (>5 ks)
Kód: 169
Značka: TopTob
€27
Kategória: Dámske
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.1 kg
Doplnok: Mosadzný komponent vykladaný so zirkónmi, Nerez
Materiál: Ametyst
Ametyst chevron 10 zirkon gulka
Novinka

Dámsky náramok je skvelým doplnkom ku každému outfitu, veľmi obľúbený u žien. Minerálne kamienky vo fialovom prevedení dopĺňajú nerezové miniguľôčky s kvalitným strieborným pokovom a mosadzná guľôčkaka s pokovom taktiež v striebornom prevedení, vykladaná čírymi kubickými zirkónmi. Náramok je na gumičkách dvoch kvalít pre zabezpečenie pohodlnosti a trvácnosti. Gumička sa nevyťahá.

Veľkosť 10mm.


AMETYST  ČISTOTA + OCHRANA + HARMÓNIA

Ametyst je mimoriadne mocný kameň s obrovskou ochrannou silou, obdarený vysoko spirituálnymi vibráciami. Bráni nositeľa pred psychickými útokmi a ich energiu premieňa na lásku. Ako prírodné sedatívum blokuje geopatogénne zóny a negatívne energie prestupujúce prostredím okolo nás. Napomáha pri meditáciách. Ametyst má silnú liečivú a očistnú moc. Pomáha nám pochopiť súvislostí. Nosí sa aj ako prostriedok zabraňujúci opitosti. Pôsobí proti nestriedmosti a prehnanej telesnej žiadostivosti. Podporuje triezvosť. Prekonáva závislosti. Ametyst je mimoriadne blahodárny pre myseľ, ktorú dokáže podľa potreby upokojiť i povzbudiť. Ak meditujete, odvracia vaše myšlienky od všetkého svetského smerom k upokojujúcemu a hlbšiemu poznaniu. Dokáže zmierňovať obavy, umožňuje zlepšiť sústredenie a udržať pod kontrolou všetko, čomu sa práve venujete. Napomáha prijímaniu nových myšlienok. Kameň pôsobí priaznivo na schopnosť rozhodovania. Posilňuje zdravé uvažovanie. Po duševnej stránke upokojuje, pomáha proti nespavosti spôsobenej prílišnou aktivitou mysle a chráni pred opakujúcimi sa nočnými morami, zlepšuje pamäť.