Veľkosti uveďte do poznámky, každý šperk Vám zhotovíme na mieru
Neohodnotené

Čierny náramok Z ónyxu a achátu s mosadznou korunkou vykladanou zirkonmi v čiernom prevedení

Unisex náramok z prírodných minerálov achátu, ónyxu čiernou mosadznou zirkónovou korunkou. Je vyrobený v dielni TopTob na Slovensku. Gumičky sú z dvoch rôznych materiálov, čo zabezpečuje flexibilitu, trvácnosť a pevnosť.

Môžeme doručiť do:
17.7.2024
Skladom (3 ks)
Kód: 97
Značka: TopTob
€17
Kategória: Pánske
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.1 kg
Doplnok: Mosadzný komponent vykladaný so zirkónmi, Nerez
Materiál: Achát, Ónyx

Unisex náramok je skvelým doplnkom ku každému outfitu, obľúbený ako u žien tak aj u pánov. Čierne minerálne kamienky v lesklom a matnom prevedení doplňajú nerezové miniguľôčky s čiernym pokovom a mosadzná korunka s pokovom v čiernom prevedení, vykladaná čiernymi kubickými zirkónmi. Náramok je na gumičkách dvoch kvalít pre zabezpečenie pohodlnosti a trvácnosti. Gumička sa nevyťahá.

Veľkosť 8mm.


ACHÁT  ENERGIA + STABILITA + PODPORA

Odhaľuje pravdu, pomáha akceptovať realitu, lieči emócie, dodáva silu, energiu a odvahu. Rozháňa strach a zvyšuje sebavedomie. Zaisťuje dlhý život, úspech a priateľov. Odstraňuje nepokoj a od stredoveku je pokladaný za symbol zdatnosti a sily. Priťahuje dedičstvo, upozorňuje na skryté poklady. Vo vzťahoch je kameňom manželskej a partnerskej vernosti, zostávame s ním pokojní a sústredený na vec.


ÓNYX  OCHRANA + ŠŤASTIE V LÁSKE + NOVÉ ZAČIATKY

Je veľmi silný ochranný kameň prinášajúci šťastie v láske. Pomáha nám na ceste duchovnej múdrosti, podporuje koncentráciu a pokoru. Odoberá z tela negatívnu energiu, ale neabsorbuje ju. Vedie nás k cieľavedomosti, k sebakontrole, vážnosti. Ukazuje nám cestu k duchovnej múdrosti. Pôsobí afrodiziakálne.