Veľkosti uveďte do poznámky, každý šperk Vám zhotovíme na mieru
Neohodnotené

Dámsky náramok brúsený ametyst

Jemný náramok vhodný aj na každý deň. Je vyrobený na Slovensku v dielni TopTob z drobučkých brúsených kamienkov prírodného ametystu na oceľovom lanku, doplnený karabínkou z chirurgickej ocele.

Môžeme doručiť do:
20.6.2024
Skladom (3 ks)
Kód: 163
Značka: TopTob
€19
Kategória: Brúsené
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.1 kg
Doplnok: Chirurgická oceľ, Karabínka
Materiál: Ametyst
Ametyst 4 bruseny karabinka
Novinka

Jedinečný jemnučký náramok je vyrobený z prírodného brúseného ametystu. Je to naozaj veľmi nenápadný decentný šperk do každého počasia. Okrem upokojujúcej energie doladí váš outfit, čím sa stanete neodolateľnými. Kamienky sú navlečené na oceľovom lanku, doplnené zapínaním na karabínku a komponentmi z chirurgickej ocele

Veľkosť 3,8mm.


AMETYST  ČISTOTA + OCHRANA + HARMÓNIA

Ametyst je mimoriadne mocný kameň s obrovskou ochrannou silou, obdarený vysoko spirituálnymi vibráciami. Bráni nositeľa pred psychickými útokmi a ich energiu premieňa na lásku. Ako prírodné sedatívum blokuje geopatogénne zóny a negatívne energie prestupujúce prostredím okolo nás. Napomáha pri meditáciách. Ametyst má silnú liečivú a očistnú moc. Pomáha nám pochopiť súvislostí. Nosí sa aj ako prostriedok zabraňujúci opitosti. Pôsobí proti nestriedmosti a prehnanej telesnej žiadostivosti. Podporuje triezvosť. Prekonáva závislosti. Ametyst je mimoriadne blahodárny pre myseľ, ktorú dokáže podľa potreby upokojiť i povzbudiť. Ak meditujete, odvracia vaše myšlienky od všetkého svetského smerom k upokojujúcemu a hlbšiemu poznaniu. Dokáže zmierňovať obavy, umožňuje zlepšiť sústredenie a udržať pod kontrolou všetko, čomu sa práve venujete. Napomáha prijímaniu nových myšlienok. Kameň pôsobí priaznivo na schopnosť rozhodovania. Posilňuje zdravé uvažovanie. Po duševnej stránke upokojuje, pomáha proti nespavosti spôsobenej prílišnou aktivitou mysle a chráni pred opakujúcimi sa nočnými morami, zlepšuje pamäť.