Veľkosti uveďte do poznámky, každý šperk Vám zhotovíme na mieru
Neohodnotené

Dámsky náramok brúsený ametyst s brzdičkou II

Jemný náramok vhodný aj na každý deň. Je vyrobený na Slovensku v dielni TopTob z drobučkých brúsených kamienkov prírodného ametystu na oceľovom lanku, doplnený šnúrkou, nerezovou brzdou a nerezovými guľôčkami v striebornom prevedení.

Môžeme doručiť do:
29.5.2024
Skladom (2 ks)
Kód: 165
Značka: TopTob
€19
Kategória: Brúsené
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.1 kg
Doplnok: Brzda, Chirurgická oceľ, Nerez
Materiál: Ametyst
Ametyst 4 bruseny brzda
Novinka

Jedinečný jemnučký náramok je vyrobený z prírodného brúseného ametystu. Je to naozaj veľmi nenápadný decentný šperk do každého počasia. Okrem upokojujúcej energie doladí váš outfit, čím sa stanete neodolateľnými. Kamienky sú navlečené na oceľovom lanku, doplnené konponentmi z chirurgickej ocele. Pre jednoduchú a rýchlu nanipuláciu je náramok doplnený šnúrkami a nerezovou brzdičkou.

Veľkosť 3,8mm.


AMETYST  ČISTOTA + OCHRANA + HARMÓNIA

Ametyst je mimoriadne mocný kameň s obrovskou ochrannou silou, obdarený vysoko spirituálnymi vibráciami. Bráni nositeľa pred psychickými útokmi a ich energiu premieňa na lásku. Ako prírodné sedatívum blokuje geopatogénne zóny a negatívne energie prestupujúce prostredím okolo nás. Napomáha pri meditáciách. Ametyst má silnú liečivú a očistnú moc. Pomáha nám pochopiť súvislostí. Nosí sa aj ako prostriedok zabraňujúci opitosti. Pôsobí proti nestriedmosti a prehnanej telesnej žiadostivosti. Podporuje triezvosť. Prekonáva závislosti. Ametyst je mimoriadne blahodárny pre myseľ, ktorú dokáže podľa potreby upokojiť i povzbudiť. Ak meditujete, odvracia vaše myšlienky od všetkého svetského smerom k upokojujúcemu a hlbšiemu poznaniu. Dokáže zmierňovať obavy, umožňuje zlepšiť sústredenie a udržať pod kontrolou všetko, čomu sa práve venujete. Napomáha prijímaniu nových myšlienok. Kameň pôsobí priaznivo na schopnosť rozhodovania. Posilňuje zdravé uvažovanie. Po duševnej stránke upokojuje, pomáha proti nespavosti spôsobenej prílišnou aktivitou mysle a chráni pred opakujúcimi sa nočnými morami, zlepšuje pamäť.