Veľkosti uveďte do poznámky, každý šperk Vám zhotovíme na mieru
Neohodnotené

Vltavín (Moldavit) prívesok zlatý

Prívesok v pozlátenom prevedení

názov dostal podľa miesta nájdenia - povodie rieky Vltava
– vznikol pri dopade veľkého meteoritu na zemský povrch pred takmer 15 mil. rokmi, pri extrémne vysokej teplote a tlaku pri výbuchu došlo k roztaveniu meteoritu aj okolitých zemských hornín a vystreknutiu sklovitej hmoty do oblasti južných Čiech a Moravy
– jedná sa o jednu z foriem tektitu, ktorému sa prisudzuje mimozemský pôvod súvisiaci s dopadom gigantického meteoritu na Zem
– chemicky SiO2+Al2O3
– Vltavín je krehký a nemal by sa čistiť soľou, aby sa nenarušil povrch
– tvrdosť: 5,5 - 6,5

NÁLEZISKÁ: Česká republika, Nemecko

ČAKRA:  srdcaMôžeme doručiť do:
25.5.2022
Skladom (1 ks)
Kód: 795
€189
Kategória: Náhrdelníky

Vltavín vznikol pri dopade meteoritu na zem. Posilňuje slobodu v konaní aj myslení, sebadôveru, zmysel života, lásku, prináša šťastie, pomáha zbaviť sa ťažkých zážitkov, ktoré nám ležia na duši, blokujú nás a bránia otvoriť sa prítomnosti, taktiež napomáha nám v zmenách vo vzťahoch, jednoducho a logicky pomáha riešiť problémy a starosti. Posilňuje meditácie, jasnovidectvo, telepatiu, duchovnú komunikáciu, schopnosti a danosti, spojenie s inými svetmi, urýchľuje duchovný rast, transformáciu, posilňuje živé a veštecké sny. Otvára srdcovú čakru, má vysoké energetické vibrácie, ktoré uvoľňujú bloky.  Posilňuje psychickú silu, koncentráciu, ochraňuje auru pred negatívnymi energiami a  psychickým útokom, pomáha od zlých vlastností a návykov, zbavuje nás materiálnych záujmov, túžby chcieť a vlastniť, pozitívne upravuje naše ego.

Vltavín lieči infekčné choroby, zmierňuje problémy horných dýchacích ciest, astmu, uvoľňuje bolesti hlavy, odstraňuje únavu, posilňuje srdce, posilňuje bunkovú regeneráciu, imunitný a nervový systém, pľúca, pečeň, žlčník a podporuje tvorbu bielych krviniek. Pôsobí ako prevencia proti zhubným nádorom. Najlepšie je vltavín očistiť na hematitovej drti, nemal by sa istiť soľou a nabíjať na slnečnom svetle alebo na mesačnom svite.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie