Veľkosti uveďte do poznámky, každý šperk Vám zhotovíme na mieru
Neohodnotené

Pánsky náramok z minerálov jaspis, achát, obsidán, ónyx

Ručne vyrobený pánsky náramok z dielne TopTob z jaspisu obrázkovéko,obsidiánu, ónyxu a achátu so zirkónovou guľkou a flexibilným zapínaním.

Môžeme doručiť do:
20.6.2024
Skladom (4 ks)
Kód: 45
Značka: TopTob
€17
Kategória: Pánske
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.1 kg
Doplnok: Mosadzný komponent vykladaný so zirkónmi
Materiál: Achát, Jaspis, Obsidián, Ónyx

Pánsky šperk je vyrobený z precízne opracovaných minerálov a mosadzného komponentu s čiernym pokovom vykladaného kubickými zirkónmi čiernej farby. Účinky jaspisu posilňuje kombinácia achátu, ónyxu a obsidiánu. Ochraňuje, dodáva lásku a novú energiu, priťahuje múdrosť. Náramok je v športovoelegantnom dizajne, je navlečený na čiernej polyesterovej šnúrke s flexibilným zapínaním, jednotlivé minerály sú opletané. Minerály sú doplnené nerezovými miniguľôčkami.

Veľkosť kameňov 8mm.


JASPIS  MÚDROSŤ + SKROMNOSŤ + DOBROTA

Vzbudzuje súcit, túžbu konať dobro, robí nás lepším človekom. Sprostredkuje múdrosť, tvorivosť a trpezlivosť, učí nás nezištnosti, skromnosti a ochraňuje nás pred zlými snami. Odstraňuje strach a stres, elektromagnetické a iné znečistenie.


ACHÁT  ENERGIA + STABILITA + PODPORA

Odhaľuje pravdu, pomáha akceptovať realitu, lieči emócie, dodáva silu, energiu a odvahu. Rozháňa strach a zvyšuje sebavedomie. Zaisťuje dlhý život, úspech a priateľov. Odstraňuje nepokoj a od stredoveku je pokladaný za symbol zdatnosti a sily. Priťahuje dedičstvo, upozorňuje na skryté poklady. Vo vzťahoch je kameňom manželskej a partnerskej vernosti, zostávame s ním pokojní a sústredený na vec.


ÓNYX  OCHRANA + ŠŤASTIE V LÁSKE + NOVÉ ZAČIATKY

Je veľmi silný ochranný kameň prinášajúci šťastie v láske. Pomáha nám na ceste duchovnej múdrosti, podporuje koncentráciu a pokoru. Odoberá z tela negatívnu energiu, ale neabsorbuje ju. Vedie nás k cieľavedomosti, k sebakontrole, vážnosti. Ukazuje nám cestu k duchovnej múdrosti. Pôsobí afrodiziakálne.


OBSIADIÁN  OCHRANA + RAST + SEBAREFLEXIA

Obsidián je kameň bez obmedzení a hraníc. Účinkuje veľmi rýchlo a s obrovskou silou. Odhaľuje pravdu, odráža jednotlivé ľudské vlastnosti a nemilosrdne odhaľuje trhliny, slabosti a blokády. Hovorí sa, že pred obsidiánom sa nedá nič utajiť. Obsidián nám pomáha zbaviť sa všetkých deštruktívnych a oslabujúcich vlastností a tým nás podnecuje k ďaľšiemu rastu.