Veľkosti uveďte do poznámky, každý šperk Vám zhotovíme na mieru
Neohodnotené

Pánsky náramok z minerálov jaspis, achát, obsidán, ónyx

Ručne vyrobený pánsky náramok z dielne TopTob z jaspisu obrázkovéko,obsidiánu, ónyxu a achátu so zirkónovou guľkou a flexibilným zapínaním.

Môžeme doručiť do:
29.6.2022
Skladom (2 ks)
Kód: 45
Značka: TopTob
€17
Kategória: Pánske
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.1 kg
Doplnok: Mosadzný komponent vykladaný so zirkónmi
Materiál: Achát, Jaspis, Obsidián, Ónyx

Pánsky šperk je vyrobený z precízne opracovaných minerálov a mosadzného komponentu s čiernym pokovom vykladaného kubickými zirkónmi čiernej farby. Účinky jaspisu posilňuje kombinácia achátu, ónyxu a obsidiánu. Ochraňuje, dodáva lásku a novú energiu, priťahuje múdrosť. Náramok je v športovoelegantnom dizajne, je navlečený na čiernej polyesterovej šnúrke s flexibilným zapínaním, jednotlivé minerály sú opletané. Minerály sú doplnené nerezovými miniguľôčkami.

Veľkosť kameňov 8mm.


JASPIS  MÚDROSŤ + SKROMNOSŤ + DOBROTA

Vzbudzuje súcit, túžbu konať dobro, robí nás lepším človekom. Sprostredkuje múdrosť, tvorivosť a trpezlivosť, učí nás nezištnosti, skromnosti a ochraňuje nás pred zlými snami. Odstraňuje strach a stres, elektromagnetické a iné znečistenie.


ACHÁT  ENERGIA + STABILITA + PODPORA

Odhaľuje pravdu, pomáha akceptovať realitu, lieči emócie, dodáva silu, energiu a odvahu. Rozháňa strach a zvyšuje sebavedomie. Zaisťuje dlhý život, úspech a priateľov. Odstraňuje nepokoj a od stredoveku je pokladaný za symbol zdatnosti a sily. Priťahuje dedičstvo, upozorňuje na skryté poklady. Vo vzťahoch je kameňom manželskej a partnerskej vernosti, zostávame s ním pokojní a sústredený na vec.


ÓNYX  OCHRANA + ŠŤASTIE V LÁSKE + NOVÉ ZAČIATKY

Je veľmi silný ochranný kameň prinášajúci šťastie v láske. Pomáha nám na ceste duchovnej múdrosti, podporuje koncentráciu a pokoru. Odoberá z tela negatívnu energiu, ale neabsorbuje ju. Vedie nás k cieľavedomosti, k sebakontrole, vážnosti. Ukazuje nám cestu k duchovnej múdrosti. Pôsobí afrodiziakálne.


OBSIADIÁN  OCHRANA + RAST + SEBAREFLEXIA

Obsidián je kameň bez obmedzení a hraníc. Účinkuje veľmi rýchlo a s obrovskou silou. Odhaľuje pravdu, odráža jednotlivé ľudské vlastnosti a nemilosrdne odhaľuje trhliny, slabosti a blokády. Hovorí sa, že pred obsidiánom sa nedá nič utajiť. Obsidián nám pomáha zbaviť sa všetkých deštruktívnych a oslabujúcich vlastností a tým nás podnecuje k ďaľšiemu rastu.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie