Veľkosti uveďte do poznámky, každý šperk Vám zhotovíme na mieru
Neohodnotené

Pánsky náramok z minerálov ACHÁT, ÓNYX s krížikom

Ručne vyrobený pánsky náramok z dielne TopTob z ónyxu a achátu s flexibilným zapínaním, doplnený krížikom z hematitu
Darčekové balenie ?
Môžeme doručiť do:
26.4.2024
Skladom
Kód: 1
Značka: TopTob
€15
Kategória: Náramky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.1 kg
Doplnok: Krížik, Nerez
Materiál: Achát, Ónyx

Pánsky šperk je vyrobený z precízne opracovaných minerálov. Posilňujúca kombinácia achátu a ónyxu dodáva harmóniu, lásku a novú energiu. Náramok je v elegantnom jednoduchom dizajne, je navlečený na čiernej polyesterovej šnúrke s flexibilným zapínaním. Je ozdobený nerezovými guľočkami čiernej farby a krížikom z hematitu.

  • na ochranu, dodanie sily a odvahy
  • pomáha nájsť spriaznenú dušu
  • vhodný aj pre alergikov, pretože neobsahuje žiadne kovové komponenty

Veľkosť kameňov 6mm a 10 mm.


ÓNYX  OCHRANA + ŠŤASTIE V LÁSKE

Je veľmi silný ochranný kameň prinášajúci šťastie v láske. Pomáha nám na ceste duchovnej múdrosti, podporuje koncentráciu a pokoru. Odoberá z tela negatívnu energiu, ale neabsorbuje ju. Vedie nás k cieľavedomosti, k sebakontrole, vážnosti. Ukazuje nám cestu k duchovnej múdrosti. Pôsobí afrodiziakálne


ACHÁT  ENERGIA + STABILITA + PODPORA

Odhaľuje pravdu, pomáha akceptovať realitu, lieči emócie, dodáva silu, energiu a odvahu. Rozháňa strach a zvyšuje sebavedomie. Zaisťuje dlhý život, úspech a priateľov. Odstraňuje nepokoj a od stredoveku je pokladaný za symbol zdatnosti a sily. Priťahuje dedičstvo, upozorňuje na skryté poklady. Vo vzťahoch je kameňom manželskej a partnerskej vernosti, zostávame s ním pokojní a sústredený na vec.


HEMATIT  SILA + VITALITA + UZEMNENIE

Nazýva sa kameňom rozumu, pomáha s netradičným myslením a logikou, zlepšuje pamäť a sústredenie. odstraňuje negativitu, podporuje mier a pokoj. Pomáha nám veriť vo vlastné schopnosti a proti zlým návykom, napriklad bojovať s prejedaním aj fajčením. Vyvažuje telo, myseľ a ducha. Ochraňuje zdravie.