Veľkosti uveďte do poznámky, každý šperk Vám zhotovíme na mieru
Neohodnotené

Pánsky náramok MIX z minerálov ACHÁT, ÓNYX, LÁVA

Pánsky náramok z minerálov achátu, ónyxu, lávy. Je ručne vyrobený na Slovensku v dielni TopTob. Gumičky sú z dvoch rôznych materiálov, čo zabezpečuje flexibilitu, trvácnosť a pevnosť.

Môžeme doručiť do:
20.6.2024
Skladom (3 ks)
Kód: 4
Značka: TopTob
€15
Kategória: Pánske
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.1 kg
Doplnok: Bez doplnku
Materiál: Achát, Láva, Ónyx

Pánsky náramok je vyrobený z precízne opracovaných minerálov. Posilňujúca kombinácia základných minerálov pre silných a sebavedomých pánov z achátu , ónyxu a lávy. Dodáva silu, sebavedomie, harmóniu, novú energiu, priťahuje lásku a pozitivitu do života. Je v elegantnom dizajne. Je navlečený na gumičke bez zapínania pre rýchle a pohodlné nosenie.

  • na ochranu a odvahu
  • dodanie sily
  • pre šťastie v láske

Veľkosť kameňov 8mm (pre iné dlžky a rozmery nás kontaktujte, radi vyrobíme na želanie)


ACHÁT  ENERGIA + STABILITA + PODPORA

Odhaľuje pravdu, pomáha akceptovať realitu, lieči emócie, dodáva silu, energiu a odvahu. Rozháňa strach a zvyšuje sebavedomie. Zaisťuje dlhý život, úspech a priateľov. Odstraňuje nepokoj a od stredoveku je pokladaný za symbol zdatnosti a sily. Priťahuje dedičstvo, upozorňuje na skryté poklady. Vo vzťahoch je kameňom manželskej a partnerskej vernosti, zostávame s ním pokojní a sústredený na vec.


LÁVA  POZITIVITA + SILA + UZDRAVOVANIA

Má v sebe silu zeme i ohňa, je kameňom z vulkánu, ktorý nás zásobuje celý deň pozitívnou energiou. Pomáha odrážať psychické a fyzické útoky a navracia ich späť k pôvodcovi. Negativitu premení na pozitivitu, dokáže rozprúťiť vašu vlastnú energiu a radosť zo života. Dodáva sebavedomie a vášeň, pocit energie a unavenej mysli sviežosť.


ÓNYX  OCHRANA + ŠTASTIE V LÁSKE

Je veľmi silný ochranný kameň prinášajúci šťastie v láske. Pomáha nám na ceste duchovnej múdrosti, podporuje koncentráciu a pokoru. Odoberá z tela negatívnu energiu, ale neabsorbuje ju. Vedie nás k cieľavedomosti, k sebakontrole, vážnosti. Ukazuje nám cestu k duchovnej múdrosti. Pôsobí afrodiziakálne.