Veľkosti uveďte do poznámky, každý šperk Vám zhotovíme na mieru
Neohodnotené

Pánsky náhrdelník NAJOBĽÚBENEJŠÍ MIX z minerálov ACHÁT, ÓNYX, HEMATIT, TIGRIE OKO, LÁVA mini

Ručne vyrobený pánsky náhrdelník z dielne TopTob z achátu, ónyxu, hematitu, lávy a tigrieho oka. Bez zapínania na polyesteronovej šnúrke. Koráliky priemeru 6mm, oddelené uzlíkmi, kde každý korálik vynikne.

Kód: 104/60C
Značka: TopTob
od €35
Kategória: Pánske
Záruka: 2 roky
Doplnok: Bez doplnku
Materiál: Achát, Hematit, Láva, Ónyx, Tigrie oko
Veľkosť: 80cm
Skladom (2 ks) | 104/80C
Môžeme doručiť do: 29.5.2024
€45
Veľkosť: 60cm
Skladom (1 ks) | 104/60C
Môžeme doručiť do: 29.5.2024
€35
Veľkosť: 70cm
Skladom (1 ks) | 104/70C
Môžeme doručiť do: 29.5.2024
€40

Pánsky šperk je vyrobený z precízne opracovaných minerálov. Posilňujúca kombinácia achátu a ďalších minerálov dodáva silu, zdravé sebavedomie, harmóniu, novú energiu, priťahuje múdrosť a pozitivitu do života. Je v elegantnom dizajne, je navlečený na čiernej polyesterovej šnúrke bez zapínania pre rýchle a pohodlné nosenie. Jednotlivé minerály sú ooddelené úzlíkmi.

  • na ochranu
  • dodanie sily a odvahy

Veľkosť kameňov 6mm, Dĺžka 60cm (pre iné dlžky a rozmery nás kontaktujte, radi vyrobíme na želanie)


ACHÁT ENERGIA + STABILITA + PODPORA

Odhaľuje pravdu, pomáha akceptovať realitu, lieči emócie, dodáva silu, energiu a odvahu. Rozháňa strach a zvyšuje sebavedomie. Zaisťuje dlhý život, úspech a priateľov. Odstraňuje nepokoj a od stredoveku je pokladaný za symbol zdatnosti a sily. Priťahuje dedičstvo, upozorňuje na skryté poklady. Vo vzťahoch je kameňom manželskej a partnerskej vernosti, zostávame s ním pokojní a sústredený na vec.


ÓNYX  OCHRANA + ŠŤASTIE V LÁSKE

Je veľmi silný ochranný kameň prinášajúci šťastie v láske. Pomáha nám na ceste duchovnej múdrosti, podporuje koncentráciu a pokoru. Odoberá z tela negatívnu energiu, ale neabsorbuje ju. Vedie nás k cieľavedomosti, k sebakontrole, vážnosti. Ukazuje nám cestu k duchovnej múdrosti. Pôsobí afrodiziakálne.


HEMATIT SILA + VITALITA + UZEMNENIE

Nazýva sa kameňom rozumu, pomáha s netradičným myslením a logikou, zlepšuje pamäť a sústredenie. odstraňuje negativitu, podporuje mier a pokoj. Pomáha nám veriť vo vlastné schopnosti a proti zlým návykom, napriklad bojovať s prejedaním aj fajčením. Vyvažuje telo, myseľ a ducha. Ochraňuje zdravie.


LÁVA POZITIVITA + SILA + UZDRAVOVANIE

Má v sebe silu zeme a ohňa, je kameňom z vulkánu, ktorý nás zásobuje celý deň pozitívnou energiou. Pomáha odrážať psychické a fyzické útoky a navracia ich späť k pôvodcovi . Negativitu premení na pozitivitu, dokáže rozprúťiť vašu vlastnú energiu a radosť zo života. Dodáva sebavedomie a vášeň, pocit energie a unavenej mysli sviežosť.


TIGRIE OKO INŠPIRÁCIA + SEBAVEDOMIE + ŠŤASTIE

Dodáva odvahu a sebavedomie, prináša šťastie a zahrieva telo. Podporuje zdravie, a chráni pred trápením. Podporuje a dodáva rozvahu pri dôležitom rozhodovaní.