Veľkosti uveďte do poznámky, každý šperk Vám zhotovíme na mieru
Neohodnotené

Pánsky náhrdelník NAJOBĽÚBENEJŠÍ MIX z minerálov ACHÁT, ÓNYX, HEMATIT, TIGRIE OKO, LÁVA mini

Ručne vyrobený pánsky náhrdelník z dielne TopTob z achátu, ónyxu, hematitu, lávy a tigrieho oka. Bez zapínania na polyesteronovej šnúrke. Koráliky priemeru 6mm, oddelené uzlíkmi, kde každý korálik vynikne.

Kód: 104/60C
Značka: TopTob
od €35
Kategória: Pánske
Záruka: 2 roky
Doplnok: Bez doplnku
Materiál: Achát, Hematit, Láva, Ónyx, Tigrie oko
Veľkosť: 80cm
Skladom (2 ks) | 104/80C
Môžeme doručiť do: 29.6.2022
€45
Veľkosť: 60cm
Skladom (2 ks) | 104/60C
Môžeme doručiť do: 29.6.2022
€35
Veľkosť: 70cm
Skladom (2 ks) | 104/70C
Môžeme doručiť do: 29.6.2022
€40

Pánsky šperk je vyrobený z precízne opracovaných minerálov. Posilňujúca kombinácia achátu a ďalších minerálov dodáva silu, zdravé sebavedomie, harmóniu, novú energiu, priťahuje múdrosť a pozitivitu do života. Je v elegantnom dizajne, je navlečený na čiernej polyesterovej šnúrke bez zapínania pre rýchle a pohodlné nosenie. Jednotlivé minerály sú ooddelené úzlíkmi.

  • na ochranu
  • dodanie sily a odvahy

Veľkosť kameňov 6mm, Dĺžka 60cm (pre iné dlžky a rozmery nás kontaktujte, radi vyrobíme na želanie)


ACHÁT ENERGIA + STABILITA + PODPORA

Odhaľuje pravdu, pomáha akceptovať realitu, lieči emócie, dodáva silu, energiu a odvahu. Rozháňa strach a zvyšuje sebavedomie. Zaisťuje dlhý život, úspech a priateľov. Odstraňuje nepokoj a od stredoveku je pokladaný za symbol zdatnosti a sily. Priťahuje dedičstvo, upozorňuje na skryté poklady. Vo vzťahoch je kameňom manželskej a partnerskej vernosti, zostávame s ním pokojní a sústredený na vec.


ÓNYX  OCHRANA + ŠŤASTIE V LÁSKE

Je veľmi silný ochranný kameň prinášajúci šťastie v láske. Pomáha nám na ceste duchovnej múdrosti, podporuje koncentráciu a pokoru. Odoberá z tela negatívnu energiu, ale neabsorbuje ju. Vedie nás k cieľavedomosti, k sebakontrole, vážnosti. Ukazuje nám cestu k duchovnej múdrosti. Pôsobí afrodiziakálne.


HEMATIT SILA + VITALITA + UZEMNENIE

Nazýva sa kameňom rozumu, pomáha s netradičným myslením a logikou, zlepšuje pamäť a sústredenie. odstraňuje negativitu, podporuje mier a pokoj. Pomáha nám veriť vo vlastné schopnosti a proti zlým návykom, napriklad bojovať s prejedaním aj fajčením. Vyvažuje telo, myseľ a ducha. Ochraňuje zdravie.


LÁVA POZITIVITA + SILA + UZDRAVOVANIE

Má v sebe silu zeme a ohňa, je kameňom z vulkánu, ktorý nás zásobuje celý deň pozitívnou energiou. Pomáha odrážať psychické a fyzické útoky a navracia ich späť k pôvodcovi . Negativitu premení na pozitivitu, dokáže rozprúťiť vašu vlastnú energiu a radosť zo života. Dodáva sebavedomie a vášeň, pocit energie a unavenej mysli sviežosť.


TIGRIE OKO INŠPIRÁCIA + SEBAVEDOMIE + ŠŤASTIE

Dodáva odvahu a sebavedomie, prináša šťastie a zahrieva telo. Podporuje zdravie, a chráni pred trápením. Podporuje a dodáva rozvahu pri dôležitom rozhodovaní.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie