Veľkosti uveďte do poznámky, každý šperk Vám zhotovíme na mieru
Neohodnotené

Náušnice z ruženínu a krištáľu- polodlhé.

Náušnice z minerálov ruženínu a praskaného krištáľu doplnené miniguľočkami z chirurgickej ocele so zlatým pokovom.

Môžeme doručiť do:
20.6.2024
Skladom (4 ks)
Kód: 103
Značka: TopTob
€11
Kategória: Dámske
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.1 kg
Doplnok: Chirurgická oceľ, Nerez
Materiál: Krištáľ, Ruženín

Náušnice z chirurgickej ocele a minerálov ruženínu a praskaného krištáľu. Minerály doplňujú miniguľočky z chirurgickej ocele so zlatým pokovom. Ušká sú taktiež z chirurgickej ocele so zlatým pokovom.

Veľkosť korálikov 8mm


pre iné rozmery kameńov nás kontaktujte, vyrobíme na želanie.


RUŽENÍN  LÁSKA + PRIATEĽSTVO + SPOKOJNOSŤ

Je minerálom lásky a sebalásky. Hovorí sa, že kto ho nosí ustavične pri sebe o opätované city núdzu mať nebude. Otvára srdce - a to nielen človeku, ktorý ho vlastní, ale aj ľuďom zdržiavajúcim sa v blízkosti. Má upokojujúce účinky, odbúrava stres a napätie. V citovej sfére priťahuje partnerskú, manželskú, ale aj rodinnú pohodu. Na pracovisku sa postará o kvalitné medziľudské vzťahy bez intríg a podrazov.

Povzbudzuje estetiku, kreatívne myslenie a tvorivosť. Majiteľa ruženínu "kopne" múza vždy, keď to bude potrebovať. Kamienok eliminuje neveru i žiarlivosť. Hojí rany po citových sklamaniach, zvyšuje sebalásku a sabedôveru. Ruženín čistí myšlienky. Nositeľovi prináša pokoj na duši.


KRIŠTÁĽ  ČISTOTA + JASNOSŤ + ZDRAVIE

Krištáľ je najuniverzálnejší polodrahokam, je silný ochranný kameň. Krištáľ nabíja telo pozitívnou energiou, vitalitou a silou. Urýchľuje výmenu energií, pričom negatívne odoberá a pozitívne nabíja.Neutralizuje elektromagnetický smog a zvyšuje účinok ostatných kameňov. Verí sa, že dokáže vniesť harmóniu aj do napätých vzťahov. Je vhodný na všetky zdravotné problémy, aj vrátane psychických ťažkostí. Posilňuje imunitu celého tela. Neutralizuje tiež elektromagnetické vyžarovanie elektroniky napr. z počítačov, televízorov či mobilných telefónov.