Veľkosti uveďte do poznámky, každý šperk Vám zhotovíme na mieru
Neohodnotené

Náramok z valčekov citrínu

Jedinečný ochranný náramok z kamienkou prírodného citrínu v tvare valčekov, ktoré sú navlečené a opletené béžovou polyesterovou šnúrkou. Šperk je na zaťahovanie doplnený zlatými nerezovými guľôčkami.

Môžeme doručiť do:
20.6.2024
Skladom (1 ks)
Kód: 56
Značka: TopTob
€35
Kategória: Pánske
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.1 kg
Doplnok: Nerez
Materiál: Citrín

Jedinečný šperk je vyrobený z prírodného citrínu v podobe valčekov, ktoré sú trošku hranatejšie a pôsobia, že sú neopracované. Korálky sú napriek tomu príjemné na dotyk a pri nosení nijako netlačia ani nezavadzajú. Každá korálka je jedinečná a má svoj svojský rez aj svoje špecifické rozmery. Jednotlivé minerály sú šambalovo opletené a od seba oddelené, takže vynikne každý jeden jedinečný kúsok.

Veľkosť ±10 x ± 6mm.


CITRÍN  ŠTASTIE + RADOSŤ + SVETLO

Citrín je kameň, ktorý priťahuje financie. Podporuje tvorivé vyjadrenie, komunikáciu, kreativitu a myslenie, dodáva energiu. Napomáha využiť intuíciu v každodennom živote. Dokáže ochrániť pred zlom všetkého druhu. Takisto je to kameň, ktorý je vhodný pre uvoľnenie a spracovanie nahromadených citových blokov. Privádza k harmonizovaniu vo všetkých oblastiach nášho života - na úrovni astrálnej, mentálnej, duchovnej a emocionálnej. Napomáha zbaviť sa strachu a utrpenia. Citrín povzbudzuje k duchovným aktivitám, privádza človeka ku harmónii a dáva pocit zdravia a sviežosti, posiľňuje vnútorné svetlo. Takisto podporuje imunitný systém. Ochraňuje pred depresiou.