Veľkosti uveďte do poznámky, každý šperk Vám zhotovíme na mieru
Neohodnotené

Náramok MIX z minerálov krištáľ a modrý achát krajkový BLU LACE

Ručne vyrobený luxusný náramok z dielne TopTob z achátu BLU LACE a troch druhov krištáľu so mosadznou guľôčkou v striebornom prevedení s bielymi CZ zirkónmi so flexibilným zapínaním.

Môžeme doručiť do:
29.5.2024
Skladom (1 ks)
Kód: 100
Značka: TopTob
€35
Kategória: Dámske
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.1 kg
Doplnok: Mosadzný komponent vykladaný so zirkónmi, Nerez
Materiál: Achát, Krištáľ

Elegantný šperk je vyrobený z precízne opracovaných minerálov modrého krajkového achátu a krištálu troch rôznych druhov- prírodný číry, praskaný, matný a mosadzného komponentu so strieborným pokovom vykladaného čírymi kubickými zirkónmi. Náramok je v elegantnom dizajne, je navlečený na bielej polyesterovej šnúrke s flexibilným zapínaním, minerály sú opletané a šnúrky sú ukončené nerezovými guľočkami v striebornej farbe

Veľkosť 10mm.


ACHÁT ENERGIA + STABILITA + PODPORA

Odhaľuje pravdu, pomáha akceptovať realitu, lieči emócie, dodáva silu, energiu a odvahu. Rozháňa strach a zvyšuje sebavedomie. Zaisťuje dlhý život, úspech a priateľov. Odstraňuje nepokoj a od stredoveku je pokladaný za symbol zdatnosti a sily. Priťahuje dedičstvo, upozorňuje na skryté poklady. Vo vzťahoch je kameňom manželskej a partnerskej vernosti, zostávame s ním pokojní a sústredený na vec.


KRIŠTÁĽ  ČISTOTA + JASNOSŤ + ZDRAVIE

Krištáľ je najuniverzálnejší polodrahokam, je silný ochranný kameň. Krištáľ nabíja telo pozitívnou energiou, vitalitou a silou. Urýchľuje výmenu energií, pričom negatívne odoberá a pozitívne nabíja.Neutralizuje elektromagnetický smog a zvyšuje účinok ostatných kameňov. Verí sa, že dokáže vniesť harmóniu aj do napätých vzťahov. Je vhodný na všetky zdravotné problémy, aj vrátane psychických ťažkostí. Posilňuje imunitu celého tela. Neutralizuje tiež elektromagnetické vyžarovanie elektroniky napr. z počítačov, televízorov či mobilných telefónov.