Veľkosti uveďte do poznámky, každý šperk Vám zhotovíme na mieru
Neohodnotené

Náramok, opletaný MIX z minerálov howlit, pyrit a ónyx

Ručne vyrobený luxusný náramok z dielne TopTob z ónyxu, pyritu a howlitu so zirkónovými guľôčkami v striebornom a čiernom prevedení so flexibilným zapínaním

Môžeme doručiť do:
29.5.2024
Skladom (1 ks)
Kód: 91
Značka: TopTob
€25
Kategória: Pánske
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.1 kg
Doplnok: Mosadzný komponent vykladaný so zirkónmi, Nerez
Materiál: Howlit, Ónyx, Pyrit

Elegantný šperk je vyrobený z precízne opracovaných minerálov a mosadzných komponentu so strieborným a čiernym pokovom vykladaných kubickými zirkónmi čiernej farby. Posilňujúca kombinácia ónyxu, howlitu a pyritu dodáva dodáva pokoj, lásku a ochranu. Náramok je v elegantnom dizajne, je navlečený na čiernej polyesterovej šnúrke s flexibilným zapínaním, minerály sú opletané.

Veľkosť kameňov 10 mm.


HOWLIT  (MAGNEZIT)POKOJ + ODDANOSŤ + TRPEZLIVOSŤ

Je kameňom mimoriadne ukľudňujúcim, učí nás trpezlivosti, posilňuje pozitívne povahové rysy a vzbudzuje túžbu po poznaní, navodzuje vnútorný pokoj, prináša úľavu pri nespavosti, bráni pred falošnými priateľmi. Výnaša na povrch všetky sebaklamy, prináša odolnosť voči emocionálnemu stresu.


ÓNYX  OCHRANA + ŠŤASTIE V LÁSKE + NOVÉ ZAČIATKY

Je veľmi silný ochranný kameň prinášajúci šťastie v láske. Pomáha nám na ceste duchovnej múdrosti, podporuje koncentráciu a pokoru. Odoberá z tela negatívnu energiu, ale neabsorbuje ju. Vedie nás k cieľavedomosti, k sebakontrole, vážnosti. Ukazuje nám cestu k duchovnej múdrosti. Pôsobí afrodiziakálne.


PYRIT  ZDRAVIE + ÚSPECH + OCHRANA

Pyrit je kameňom intelektu. Zvyšuje inteligenciu, stimuluje analytické myslenie, podporuje logiku. Dokáže prebudiť skryté intelektové schopnosti, ktoré dokážeme následne využiť, stimuluje pamäť a pomáha človeku nezabúdať. Pyrit zvyšuje schopnosť sústrediťsa, s ním sme schopní premieňať myšlienky na činy. Pyrit rovnako podporuje zdravé sebavedomie a preto je vhodný pre všetkých nerozhodných ľudí. Okrem toho je pyrit rovnako kameňom ochrany. Toho, kto ho nosí, chráni pred negatívnou energiou, ochraňuje pred fyzickým a psychickým ublížením. Odstraňuje negativitu všetkého druhu, naopak priťahuje prosperitu a šťastie.