Veľkosti uveďte do poznámky, každý šperk Vám zhotovíme na mieru
Neohodnotené

Náhrdelník z nádherného brúseného minerálu labradorit

Ručne vyrobený náhrdelník z dielne TopTob z brúseného labradoritu. So zapínaním na polyesteronovej šnúrke. Koráliky priemeru 8mm, oddelené uzlíkmi, kde každý korálik vynikol.

Môžeme doručiť do:
20.6.2024
Skladom (2 ks)
Kód: 81
Značka: TopTob
€70
Kategória: Pánske
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.1 kg
Doplnok: Chirurgická oceľ
Materiál: Labradorit

Nádherný šperk je vyrobený z precízne opracovaných brúsených minerálov prírodného polodrahokamu labradorit AAA kvality s krásnymi odleskami, na fotke to nieje vidieť no upúta najmä svojimi odleskami pripominajúcimi polárnu žiaru. Je v elegantnom dizajne, navlečený na čiernej polyesterovej šnúrke so zapínaním. z chirurgickej ocele. Jednotlivé minerály sú ooddelené úzlíkmi.

Veľkosť 8mm


LABRADORIT  OCHRANA + OBJAVOVANIE + SEBALIEČENIE

Je nositeľom šťastia, hojnosti a nového začiatku. Dodáva silnú vôľu, odhodlanie a zvyšuje psychickú odolnosť. Odráža od nás neželané energie a preto sa mu hovorí aj „energetický štít“. Labradorit nám umožňuje otvoriť sa a vnímať vnútornú krásu ľudí a vecí, vrátane seba samých. Pomáha premeniť našu intuíciu na racionálne predstavy, s ktorými vieme pracovať ďalej. Odráža nutkavé myšlienky a strachy. Zásobuje nás nadšením, priťahuje úspech a zlepšuje našu kreativitu, radosť a nápaditosť, podporuje a okrídľuje našu fantáziu. Zbavuje depresie a je kameňom premeny a pomáha nám v období veľkých zmien.