Veľkosti uveďte do poznámky, každý šperk Vám zhotovíme na mieru
Neohodnotené

Funkčný pánsky náhrdelník z minerálov LÁVY

Ručne vyrobený pánsky náhrdelník z dielne TopTob z lávy. Náhrdelník je na polyesteronovej šnúrke. Koráliky priemeru 8mm, oddelené uzlíkmi, kde každý korálik vynikne, na zapínanie karabínkou z chirurgickej ocele. Odporúčame ich použiť aj ako difúzer pre aplikáciu éterických olejov na osvieženie a dezinfikovanie osobného priestoru.

Môžeme doručiť do:
20.6.2024
Skladom (3 ks)
Kód: 122
Značka: TopTob
€25
Kategória: Náhrdelníky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.1 kg
Doplnok: Bez doplnku, Karabínka
Materiál: Láva

Pánsky šperk je vyrobený z minerálov lávy. Dodáva energiu a pozitivitu do života. Je v športovom dizajne, navlečený na čiernej polyesterovej šnúrke na zapínanie karabínkou z chirurgickej ocele. Jednotlivé minerály sú ooddelené úzlíkmi.

  • na ochranu
  • dodanie sily a odvahy

Veľkosť kameňov 8mm., Dĺžka 60cm (pre iné dlžky a rozmery nás kontaktujte, radi vyrobíme na želanie)


LÁVA  POZITIVITA + SILA + UZDRAVOVANIE

Má v sebe silu zeme a ohňa, je kameňom z vulkánu, ktorý nás zásobuje celý deň pozitívnou energiou. Pomáha odrážať psychické a fyzické útoky a navracia ich späť k pôvodcovi . Negativitu premení na pozitivitu, dokáže rozprúťiť vašu vlastnú energiu a radosť zo života. Dodáva sebavedomie a vášeň, pocit energie a unavenej mysli sviežosť.Láva je difúzer a ak ju potrieme, či pokvapkáme éterickým olejom, postupne sa z nej šíri vôňa a tým aj liečivá sila aromatických látok v našom najbližšom okolí. Je to jeden z výrobkov dielne TopTob z našej funkčnej kolekcie šperkov Koróna. viac TU