Veľkosti uveďte do poznámky, každý šperk Vám zhotovíme na mieru
Neohodnotené

Dámsky prsteň zo slnečného kameňa ozdobený s nerezovými guľočkami

Prsteň z prekrásnych kamienkov, vhodný aj na slávnostný deň. Je vyrobený na Slovensku v dielni TopTob z drobučkých brúsených kamienkov slnečného kameňa a nerezových guľôčok v ružovozlatej farbe na gumičkách.

Môžeme doručiť do:
29.5.2024
Skladom (1 ks)
Kód: 113
Značka: TopTob
€12
Kategória: Dámske
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.1 kg
Doplnok: Nerez
Materiál: Slnečný kameň

Jedinečný jemnučký šperk je vyrobený z prírodného brúseného slnečného kameňa. Prstienok je na štyroch tenučkých gumičkách, je pružný, pri nosení nijako netlačí, neomíňa ani nezavadzia. Malinké korálky sú doplnené jednou väščou korálkou a nerezovými miniguľočkami v ružovozlatej farbe. Je veľmi obľúbený nielen ako samostatný šperk ale aj ako kombinácia viacerých prstienkov alebo jeho kombinácia s náramkom.

Veľkosť 3,6 a 6mm.


SLNEČNÝ KAMEŇ  EFEKTIVITA + VNÍMAVOSŤ + ODUŠEVNENIE

Slnečný kameň dokáže dodať novú energiu, pomáha nám optimisticky hľadieť na všetko, čo sa okolo deje, prináša šťastie, znižuje pocity strachu a stres, čím prináša radosť a ľahkosť do každého dňa. Je veľmi vhodný pre ľudí, ktorí nedokážu povedať „nie“. Práve ľudia, ktorí sa neustále obetujú pre iných a málo myslia na seba, by mali nosiť slnečný kameň neustále pri sebe, Slnečný kameň dokáže zvrátiť pocity neúspechu a podporiť pocit sebaúcty a dôvery vo vlastnú osobu.