Veľkosti uveďte do poznámky, každý šperk Vám zhotovíme na mieru
Neohodnotené

Dámsky prsteň z granátu

Prsteň pre energiu a vášeň. Je vyrobený na Slovensku v dielni TopTob z drobučkých brúsených kamienkov granátu na gumičkách.

Môžeme doručiť do:
26.4.2024
Skladom (2 ks)
Kód: 85
Značka: TopTob
€12
Kategória: Prstene
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.1 kg
Doplnok: Bez doplnku
Materiál: Granát

Jedinečný jemnučký šperk je vyrobený z prírodného brúseného vínovočerveného granátu. Prstienok je na štyroch tenučkých gumičkách, je pružný, pri nosení nijako netlačí, neomíňa ani nezavadzia. Je veľmi obľúbený nielen ako samostatný šperk ale aj ako kombinácia viacerých prstienkov alebo jeho kombinácia s náramkom.

Veľkosť 4 a 6mm.


GRANÁT  ENERGIA + VÁŠEŇ + ZDRAVIE

Granát je kameňom so silnou schopnosťou dodávať energiu. Prispieva k naberaniu nových síl a k ich obnove. Prečisťuje čakry a dodáva im novú energiu, ktorou oživuje, čistí a udržuje v rovnováhe. Prináša podľa potreby kľud alebo túžbu. Tvrdí sa, že granát dokáže varovať pred blížiacim sa nebezpečenstvom. Granát je darcom životnej sily, sexuálnej energie a vitality. Pomáha prekonávať zábrany. Zosilňuje a aktivuje účinky ostatných kameňov, posilňuje našu vytrvalosť, zbavuje nás negatívnych energií, zvyšuje sebadôveru, otvára srdce, regeneruje telo, posilňuje metabolizmus.