Veľkosti uveďte do poznámky, každý šperk Vám zhotovíme na mieru
Neohodnotené

Dámsky náramok z minerálov krištáľ, riečna perla, doplnený zlatými nerezovými guľkami a mosadzným komponentom v zlatej úprave s vkladanými CZ zirkómni

Dámsky elegantný náramok v unikátnej kombinácii troch druhov krištáľu a riečnej perly. Je vyrobený na gumičke v dielni TopTob na Slovensku a je doplnený nerezovými gulôčkami so zlatým pokovom a guľkou vykladanou CZ zirkónmi.

Darčekové balenie ?
Môžeme doručiť do:
20.6.2024
Skladom (3 ks)
Kód: 43
Značka: TopTob
€32
Kategória: Dámske
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.1 kg
Doplnok: Mosadzný komponent vykladaný so zirkónmi, Nerez
Materiál: Krištáľ, Riečna perla

Dámsky náramok, vyskladaný z troch rôznych druhov krištáľu- číreho, praskaného a matného. Krištál dopĺňajú riečne perly, nerezové korálky s kvalitným trvácnym zlatým pokovom a mosadzná guľka vykladaná bielymi CZ zirkónmi, taktiež v zlatom prevedení. Je na gumičke, čo zaručuje pohodlnosť

Veľkosť kamienkov 8 mm


KRIŠTÁĽ  ČISTOTA + JASNOSŤ + ZDRAVIE

Krištáľ je najuniverzálnejší polodrahokam, je silný ochranný kameň. Krištáľ nabíja telo pozitívnou energiou, vitalitou a silou. Urýchľuje výmenu energií, pričom negatívne odoberá a pozitívne nabíja. Neutralizuje elektromagnetický smog a zvyšuje účinok ostatných kameňov. Verí sa, že dokáže vniesť harmóniu aj do napätých vzťahov. Je vhodný na všetky zdravotné problémy, aj vrátane psychických ťažkostí. Posilňuje imunitu celého tela. Neutralizuje tiež elektromagnetické vyžarovanie elektroniky napr. z počítačov, televízorov či mobilných telefónov.


PERLA  POKOJ + LIEČENIE + VYROVNANOSŤ

Riečne perly nás ochraňujú pred nešťastím a rozvíjajú zmysel pre krásu. Verí sa, že privolávajú šťastie a zdravie a poskytujú ochranu pred negatívnou energiou. Ukazujú nám, že všetky bolestné skúsenosti sú možnosťami rastu. Perly sú prírodným produktom, preto je každá perla originál. Prírodné perly majú nepravidelný tvar, farbu, veľkosť a na ich povrchu môžeme nájsť škvrny, výstupky a sploštenia. Sú jediným drahokamom, ktorý je vytvorený živočíchom - perlorodkou. Pomáhajú nám spracovať citový chaos a nám neustále pripomínajú dokonalú harmóniu a krásu našej vlastnej bytosti.  Dodávajú nám pocit bezpečia,  ukľudňujú a posilňujú vzťahy. Nosenie perál pomáha zvýšiť sebavedomie, posilňuje nervový systém, bráni svalovej únave a svalovým kŕčom. Potrebujú kontakt s pokožkou, pretože z nej získavajú vlhkosť. Otieraním o kožu a oblečenie sa leštia, len pozor aby sa nedostali do styku s chemickými prostriedkami.