Veľkosti uveďte do poznámky, každý šperk Vám zhotovíme na mieru
Neohodnotené

Dámsky náramok jemný lapis

Jemný náramok z brúseného prírodného lapisu je vyrobený na Slovensku v dielni TopTob doplnený nerezovými minigoľôčkami s kvalitným pokovom v zlatej farbe so zapínanim na karabínku z chirurgickej ocele so zlatou povrchovou úpravou .

Môžeme doručiť do:
20.6.2024
Skladom
Kód: 51
Značka: TopTob
€20
Kategória: Dámske
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.1 kg
Doplnok: Nerez
Materiál: Lapis lazuli

Náramok z drobučkých kamienkov prírodného lapisu. Kamienky sú navlečené na oceľovom lanku, doplnené konponentmi z chirurgickej ocele so zlatým kvalitným pokovom so zapínaním na karabínku.

Veľkosť 3,5mm


LAPIS  PRAVDA + ČESTNOSŤ + SLOBODA

Lapis lazuli dodáva sebavedomie, prebúdza vodcovského ducha a pomáha nám vidieť situácie z nadhľadu, dáva duši pocit bezpečia, podporuje harmóniu v medziľudských vzťahoch, prináša ľudstvu múdrosť. Nositeľovi tohto minerálu dodáva trvalé a v súčasnosti často chýbajúce hodnoty ako mierumilovnosť, trpezlivosť, prináša jasný a objektívny pohľad na problém či problematickú situáciu. Dokáže rozpoznať hrozbu duševného útoku, zastaví ho a vráti útočiacu energiu späť k svojmu zdroju. Učí sile vyrieknutého slova a dokáže zvrátiť nešťastie alebo napraviť nerovnováhu spôsobenú v minulosti mlčaním. Odstraňuje utrpenie, krutosť a strádanie.