Veľkosti uveďte do poznámky, každý šperk Vám zhotovíme na mieru
Neohodnotené

Dámsky náhrdelník z minerálov madagaskarského ruženínu

Dámsky náhrdelník z prírodného ruženínu madagaskarského. Je vyrobený v dielni HandmadeTopTob. Náhrdelník je na pevnom poplastovanom oceľovom lanku s predlžovacou retiazkou a karabínkou z chirurgickej ocele.

Môžeme doručiť do:
20.6.2024
Skladom (2 ks)
Kód: 14
Značka: TopTob
€40
Kategória: Dámske
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.1 kg
Doplnok: Chirurgická oceľ
Materiál: Ruženín

Jemný šperk ružovomliečnej farby je vyrobený z precízne opracovaných prírodných nedofarbovaných minerálov madagaskarského ruženínu.

Veľkosť korálikov 8mm. Dĺžka 46 - 51cm.


RUŽENÍN  LÁSKA + PRIATEĽSTVO + SPOKOJNOSŤ

Je minerálom lásky a sebalásky. Hovorí sa, že kto ho nosí ustavične pri sebe o opätované city núdzu mať nebude. Otvára srdce - a to nielen človeku, ktorý ho vlastní, ale aj ľuďom zdržiavajúcim sa v blízkosti. Má upokojujúce účinky, odbúrava stres a napätie. V citovej sfére priťahuje partnerskú, manželskú, ale aj rodinnú pohodu. Na pracovisku sa postará o kvalitné medziľudské vzťahy bez intríg a podrazov.

Povzbudzuje estetiku, kreatívne myslenie a tvorivosť. Majiteľa ruženínu "kopne" múza vždy, keď to bude potrebovať. Kamienok eliminuje neveru i žiarlivosť. Hojí rany po citových sklamaniach, zvyšuje sebalásku a sabedôveru. Ruženín čistí myšlienky. Nositeľovi prináša pokoj na duši.